in

Цигара или електронска цигара – ШТО Е ПОЛОШО? (ВИДЕО)

Постојат многу митови за опасноста на електронските цигари, но во следното видео можете да видите како таа влијае на вашите бели дробови во споредба со традиционалните цигари:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote