in

UFC Борецот, Конор Мекгрегор се пофали со часовник од вртоглави 1 милион долари! [ФОТО]

Поранешниот шампион на УФЦ во лесна и полу-лесна категорија, борецот Конор МекГрегор сподели видео од својот часовник од еден милион долари. Еве го часовникот Jacob & Co Astronomia Baguette..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote