in

СМЕШНО! ЧОВЕК ПЛАШИ ЛУЃЕ ВО РЕКАТА СО ЛАЖЕН КРОКОДИЛ! [ВИДЕО]

Каква е оваа шега? Моменти на човекот што ги натера луѓето да се потат од смртта со контролираната играчка крокодил..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote