in

ЖЕСТОКО: Човекот кој се сликаше со телото на Марадона пронајден мртов во Аргентина! (ВИДЕО 18+)

Набрзу по смртта на легендарниот Диего Марадона протекоа фотографии на еден од неговите гробари кој се сликал со телото на Марадона и ја загрози јавноста на Аргентина. Вчера тој беше пронајден мртов во еден контејнер во главниот град Буенос Аирес. Според локалните медиуми, цо контејнер е пронајден убиен човек, кој гол бил фрлен во отпадот, и според неофицијалните информации, тој е човекот кој се сликал со телото на фудбалерот.

Луѓето кои ги објавија бизарните фотографии со телото на легендата се пожалија дека добиваат смртни закани веднаш по објавувањето на сликите.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote