in

ЧОВЕКОТ СО ЖЕЛБА ЗА СЛАБЕЕЊЕ! [ВИЦ]

Еден човек отишол во салон за слабеење. На вратата пишувало „1 килограм за 10 минути“. Човекот без двоумење веднаш влегол во салонот. Кога влегол внатре видел една згодна женска со маица на која пишувало „Ако ме фатиш, твоја сум!“. Почнал да ја брка човекот жената но не успеал да ја фати. Излегол надвор се мерил на вагата и навистина ослабнал за 1 килограм. Потоа видел една врата на која пишувало „10 килограми за 10 минути!“. Пак без двоумење влегол внатре. Собата внатре била темна и имало еден голем мускулести црнец кој на маицата му пишувало „Ако те фатам, мој си!“.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote