in

Популарните 101 далматинец добиваат филм – CRUELLA (ТРЕЈЛЕР)

Cruella e новиот филм на Дизни кој ги прикажува авантурите на озогласениот негативец од анимираниот филм 101 далматинец, Cruella de Vil. Погледнете го трејлерот од најновиот филм:

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote