in

ДА ВНИМАВАМЕ НА ЗАМРЗНАТИТЕ КОЛОВОЗИ! Смешно видео на преслатко кученце! [ВИДЕО]

Температурите паѓаат по нулата, со тоа и патиштата замрзнуваат. Ова кученце најдобро ни ја илустрираше состојбата на патиштата! Погледнете за каква илустрација станува збор!

@havebbbigtiger

Be careful,baby ##dog ##goldenretriever ##becareful ##slip ##puppy ##havebbbigtiger ##cute ##lovely ##pet ##petlover ##foryou ##foryoupage ##fyp ##dogsoftiktok

♬ hometown slowed down twenty one pilots – les

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote