in

Дали вашиот партнер само го задоволува НАГОНОТ или ВОДИ ЉУБОВ СО ВАС? Разликата е ОГРОМНА.

Многу е важно да се разликува.

Релаксација

Можеби не е совршен во секое време, но неговата несовршеност го прави совршен партнер за долги патеки. Човек кој вистински ве сака и кој не може да го замисли животот без вас, секогаш ќе биде целосно опуштен и спонтан во вашето присуство, но и во себе.

Долготрајни, сензуални бакнежи

Мажите обично не се многу заљубени во бакнежи и ги сметаат за исклучително интимен чин. Ако нежно и страсно ве сака по целото тело и лице и тоа го прави често, тој на свој начин ви покажува колку многу му се допаѓате и дека е целосно луд по вас.

Ги слуша вашите желби

Маж кој искрено ве сака ќе се обиде да ве задоволи најдобро што може. Тој внимателно ќе слуша што точно ви одговара, што е важно за вас во вашата врска, па водечката љубов ќе се обиде да развие многу поголема интимност од онаа што ја обезбедува самата сексуална врска. Тој подеднакво ќе ужива во моментите што претходеле, во моментите и во моментите по с*ксот.

Посветеност на врската

Секако, с*ксот е многу важен дел од секоја врска, па мажот кој искрено ве сака ќе се забавува со целиот ритуал околу сексот. Тој ќе инсистира на предигра, галење и ќе се обиде да ве направи исто толку возбуден како него пред самиот чин. Ставањето на вашето задоволство на прво место е најдобриот показател за неговата љубов. Како во с*ксот, така и во остатокот од врската.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote