in

Што?Што?

Charlie Cox се враќа! Дознајте во кој филм ќе го гледаме Daredevil од MCU!

Суперјунакот Daredevil ќе биде препороден во најновиот филм на MCU. Според најновите шпекулации од неколку сигурни извори, Charlie Cox, звезда на нашиот омилен суперхерој на Netflix, ќе го има своето деби во Marvel Cinematic Universe во третото продолжение од Spider-man.

Cox зборуваше за Comicbook.com минатиот Април и поради многуте соработки на Daredevil и Spider-man во стриповите, беше запрашан од фановите дали ќе се вклучи во најновиот филм на Човекот-Пајак. Неговиот одговор беше дека сеуште нема никаква поврзаност помеѓу актерот и MCU.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote