in

СТРАШНО! Деца прикачени на автобус во движење! [ВИДЕО]

На социјалните мрежи се појави застрашувачко видео од сообраќајот во Белград. На видеото се гледаат три деца, кои се чини дека немаат повеќе од 10 години, како се возат прицврстени на задниот дел од автобусот и одат со полна брзина.

Видеото прво се појави на Инстаграм.

Брзо се прошири на Twitter, и покажува многу опасна ситуација во која сè лесно можеше да тргне наопаку.

Возилото одеше многу брзо, а еден момент на невнимание беше доволен децата да паднат, друго возило да ги удри, за да бидат сериозно повредени.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote