in

WTFWTF

СКАНДАЛОЗНО: Johnny Depp се обидел да ја отстрани Amber Heard од Aquaman!

Според најновите шпекулации, актерот Johnny Depp се обидел да ја отстрани актерката, и негова бивша сопруга, Amber Heard од Aquamen, по раскинувањето на врската. Актерот беше наклеветен дека побарал од неговата сестра, што воедно е и режисер, Christi Dembrowski, да ја отстрани Heard од Aquamen бидејќи таа соработувала со Warner Bros во минатото.

„Сакам да биде отстранета од филмот на Warner Bros“ наводно напишал Depp во пораката која била испратена на неговата сестра, според Hollywood Reporter. Сето ова доаѓа после петицијата која фановите ја покренаа за да се обидат да ја отстранат Heard од филмот и собраа 1.7 милиони потписи.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote