in

РАСИЗМОТ ВО НАЈЛОШО ИЗДАНИЕ! Дете се расплака откако расистички го навредуваа! [ВИДЕО]

Момчето по име Луиз, кое излезе на теренот на турнирот на возраст под 11 години, се расплака по расизмот на кој беше изложен. Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote