in

Што?Што?

ШТО ЌЕ СЕ СЛУЧИ АКО СТАВИТЕ ТЕЧЕН ДЕТЕРГЕНТ ЗА АЛИШТА ВО РЕЗЕРВОАРОТ ЗА ГОРИВО НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛОТ! [ВИДЕО]

Некои велат чистењето на моторот е многу важно. Постојат многу професионални супстанции кои го чистат моторот и внатрешноста. Овој јутубер направи нешто многу чудно. Тој стави течен детергент во резервоарот на автомобилот. Станува збор за Mercedes-Benz E320.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote