in

Девојчето паднало од зградата, станало и се оддалечило! [ВИДЕО]

Шестгодишно девојче паднало од балкон на третиот кат од станбена зграда во Томск.

Несреќата е снимена од надзорните камери лоцирани на зградата.

Видеото покажува како дете паѓа во снегот во близина на зградата, излегува од таму и заминува.

По падот била повикана брза помош. Девојчето ја помина ноќта на преглед во болницата, но, како што подоцна објави здравствената администрација во Томск, не скршила ништо за време на падот.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote