in

СРЦЕЗАТОПЛУВАЧКО ВИДЕО! Девојче со оштетен вид ги добива омилените книги од Хари Потер како божиќен подарок! [ВИДЕО]

Малото слатко девојче со оштетен вид ги добива брајовите книги од серијата на Хари Потер, на кои е голем обожавател, како новогодишен подарок. Среќата во тој момент ги грее срцата на сите!

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote