in

WTFWTF

Девојка која покажува трик со костум за капење, го гледале 70 милиони луѓе за 7 ДЕНА! (ВИДЕО)

Видеото беше објавено на 17 септември оваа година и досега е прегледано повеќе од 70 милиони пати. На неа, русокоса девојка на плажа завиткана со крпа пред камерата вели дека има генијален трик со костим за капење. Потоа го соблекува долниот дел од костимот за капење, го мие во морето и го облекува како горниот дел од костимот за капење.

Иако има неверојатна публика, на многумина не им е јасно зошто ова видео толку брзо се здоби со популарност. Во последната недела, видеото доби милион лајкови и речиси сто илјади дислајкови.

 

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote