in

WTFWTF

Раперот Lil Uzi Vert носи дијамант од 24 милиони долари на своето чело! [ВИДЕО]

Американскиот рап пејач, Lil Uzi Vert си купи накит за 24 милиони долари. Познатиот пејач изјави дека штедел четири години за розовиот дијамант залепен на челото.

26-годишниот рапер го сподели розовиот дијамант залепен на неговото чело од 24 милиони долари со следбениците на социјалните мрежи.

Пејачот изјави дека дијамантот е помеѓу 10 и 11 карати и бил рачно изработен од неговиот омилен дизајнер на накит, Елиот Елианте.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote