in

Дизни потврди колку ќе трае новиот филм на Black Widow!

Долго време се начекавме за премиерата на Black Widow, но сега сме на само неколку месеци до излегувањето на филмот на големото платно (доколку не се случат непредвидливи работи).

Соло филмот на агентот Наташа Романов се приближува, а студиото Дизни објаави колку филмот всушност ќе трае.

На официлниот сајт на Дизни, објавено е дека времетраењето на филмот е 2 часа и 13 минути (133 минути), со што тоа го прави подолг од првиот филм на Iron Man, па и од Captain America и Thor, но не е подолг од Black Panther.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote