in

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 1 МАРТ: Вагата има тајна симпатија, Водолијата е подготвена за компромисни решенија

ОВЕН

РАБОТА: Постои доза на оптимизам и успех кога станува збор за работни места поврзани со странство и законот.

ЉУБОВ: Имате тајна симпатија и размислувате за тајна врска. Премногу сте пасивни, како и личноста што ја сакате.

ЗДРАВЈЕ: Органите за дишење се чувствителни.

БИК

РАБОТА: Имате силна интуиција која треба да ја следите. Доколку тоа го направите, ве очекува голем успех..

ЉУБОВ: Имате тајна симпатија на работа. Проблемот е во тоа што било кој од вас е зафатен, па врската може да биде само од таен тип.

ЗДРАВЈЕ: Можни се проблеми со хормоните.

БЛИЗНАЦИ

РАБОТА: Вие сте многу вредни, упорни, амбициозни и целосно посветени на деловните обврски.

ЉУБОВ: Ве очекува сериозен разговор со партнер кој сакате да го прашате, затоа што ви е ускратена можноста за конфронтација.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате добро.

РАК

РАБОТА: Направивте одличен деловен план и сега сте во фаза на реализација. Вие сте задоволни од тоа како напредува бизнисот.

ЉУБОВ: Преку работа запознавате личност која ви остава одличен впечаток. Другата страна изгледа сигурна и стабилна.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате добро.

ЛАВ

РАБОТА: Ве очекуваат тешкотии на работа што ќе ве принудат да ги промените деловните планови во последен момент.

ЉУБОВ: Имате тајна комуникација со тајна симпатија. Шестото сетило ви кажува дека другата страна сака да се приближи до вас.

ЗДРАВЈЕ: Коските се чувствителни.

ДЕВИЦА

РАБОТА: Имате доза на несигурност кога станува збор за деловни обврски. Ќе треба да промените некои идеи.

ЉУБОВ: Планирате да ја изненадите сопругата со подарок. Размислувате што би го направило најсреќен.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со притисок.

ВАГА

РАБОТА: Реализирате деловни планови без никакви потешкотии. Задоволни сте од стабилни финансии.

ЉУБОВ: Имате тајна симпатија на работа. Вие не сакате отворено да покажете интерес за надеж дека другата страна ќе покаже иницијатива.

ЗДРАВЈЕ: Здравјето е солидно.

ШКОРПИЈА

РАБОТА: Вие сте исклучително вреден, упорен и имате јасно поставени цели. Постои екипа која е љубоморна, но не ве интересира нивното мислење.

ЉУБОВ: Внимавајте на брачниот другар. Постои личност од работа која сака тајно да му пристапи.

ЗДРАВЈЕ: Бубрезите се чувствителни.

СТРЕЛЕЦ

РАБОТА: Нема потреба да брзате да ги завршите деловните обврски во најкус можен рок, што ве прави напнати.

ЉУБОВ: Имате симпатија која е зафатена. Трпеливо чекате таа да ја прекине врската за да ги покаже своите емоции.

ЗДРАВЈЕ: Грлото е чувствително.

ЈАРЕЦ

РАБОТА: Бизнисот не напредува на начинот на кој сте планирале, па затоа сте несигурни и нервозни поради тоа.

ЉУБОВ: Сопружникот е склон кон флерт, но воопшто не ве интересира. Не успева да ја предизвика вашата љубомора со своето однесување.

ЗДРАВЈЕ: Коските се чувствителни.

ВОДОЛИЈА

РАБОТА: Вие сте доста комуникативни и склони кон компромиси. Одличен ден е да одржите состаноци и да постигнете договор.

ЉУБОВ: Бракот е стабилен, иако интуицијата ви кажува дека брачниот другар не е целосно посветен на вас.

ЗДРАВЈЕ: Стабилна.

РИБИ

РАБОТА: Вие сте прилично креативни и имате јасна визија за тоа што сакате да постигнете. Ако сте уметник, инспирацијата е нагласена.

ЉУБОВ: Одличен ден е за ново познанство. Се однесувате нетипично и отворено флертувате со сочувство.

ЗДРАВЈЕ: Цврсто.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote