in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 1 ОКТОМВРИ: Ѕвездите денес се во корист на сите! Овенот очекува важен деловен разговор, Водолијата не се согласува со својот партнер, на Раковите денес им оди добро

ОВЕН

Може да очекувате важно интервју за работа каде што ќе оставите одличен впечаток кај работодавачите. Може да очекувате помирување со саканата личност. Подготвени сте повеќе да се посветите на полето на убовта. Болка во грбот.

БИК

Може да се надевате на нов деловен проект што ќе го обезбеди вашиот напредок на долг рок. Ви се допаѓа личност која можеби на некој начин е далеку од вас и таа дистанца ви пречи. Проверете го нивото на шеќер во крвта.

БЛИЗНАЦИ

Денес не е добар ден за да започнете нов бизнис. Обидете се да немате големи очекувања во моментот. Можни се мали несогласувања со саканата личност. Се повеќе ви е тешко да најдете компромис. Чувствителни бубрези и мочен меур.

РАК

Многу лесно можете да ги реализирате вашите деловни планови. Хороскопот е во ваша корист и можете да очекувате дека ќе бидете задоволни. Ви се чини дека не сте ја избрале вистинската личност за себе и од таа причина врската е прекината. Посетете лекар за преглед.

ЛАВ

Оптоварени сте со некои проблеми што не сте ги решиле кога било потребно, па сега на некој начин го надоместувате. Лесно доаѓате до ново познанство. Подготвени сте максимално да се посветите на љубовното поле. Проблеми со аритмија.

ДЕВИЦА

Ако сакате да докажете дека сте подготвени да напредувате, побарајте можност од претпоставените. Можете да го подобрите односот со партнерот доколку се обидете да бидете поискрени и отворени со него. Проблеми со варењето.

ВАГА

Се очекува да потпишете нов деловен договор што може да биде значаен за вас на долг рок во иднина. Ако има нејаснотии во вашата емоционална врска, сега е време да разјасните се. Можни се болки во грлото.

ШКОРПИЈА

Ќе добиете прилив на пари што ви се потребни за да може вашиот бизнис да продолжи со стабилен тек. Барајте сигурност до вашиот партнер. Можно е длабоко во себе да сакате брак или заедница. Губење на апетитот е изразено.

СТРЕЛЕЦ

Имате поддршка од вашите соработници кои ви веруваат. Ве очекува поволен период за работа. Ќе уживате во убави моменти со саканата личност. Си обезбедувате едни со други се што ви треба за среќа. Се чувствувате одлично.

ЈАРЕЦ

Имате јасно дефинирани цели од кои нема да се откажете иако околностите на работа во моментов се неповолни. Не му посветувате доволно време на партнерот и поради тоа вашата врска доаѓа во криза. Сепак, се уште може да се поправи. Можни се проблеми со главоболка.

ВОДОЛИЈА

Може да очекувате поволен ден за да ги постигнете деловните цели. Подготвени сте да се посветите максимално на работата. Можеби не сте ги исполниле сите ветувања што сте му ги дале на вашиот партнер. Може да има мали несогласувања во вашата врска. Посетете стоматолог.

РИБИ

Можно е да има некои промени во вашето работно поле и да сте незадоволни од таа причина. Имате несогласувања со саканата личност. Ако сте слободни, не е добар ден за да започнете врска. Прилично сте вознемирени.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote