in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 1 СЕПТЕМВРИ: Понекогаш чувствувате дека не можете да дишете од обврските што си ги наметнавте! Бик емоционално чувствителен, Водолија ужасно љубоморна, Јарец уморен од животот

ОВЕН

Некои нови компликации ве очекуваат на работа. Имате многу стрес и тешко ви е да се справите со сите проблеми. На прво место, постои искреност помеѓу вас и вашата сакана. Можен е низок притисок.

БИК

Земете ги предвид работните места што беа оставени недовршени во минатото, бидејќи сега тие можат да се вратат во форма на големи компликации. Се уште не сте сигурни дали сакате сериозна врска. Имате многу енергија во себе.

БЛИЗНАЦИ

Потрудете се да ги одложите важните одлуки бидејќи денес не е добар ден за вас. Личноста што ви се допаѓа не покажа доволно интерес за вас и затоа сте незадоволни. Чувствителни коски и ‘рбет.

РАК

Можно е да не сте сосема подготвени за конечната одлука и да одложите некои деловни промени засега. Имате можност да го подобрите односот со личноста за која се грижите. Ќе најдете компромис и ќе ги решите проблемите. Пијте повеќе вода.

ЛАВ

Тоа е неповолен ден пред вас, затоа внимавајте на некоја мала штета кога станува збор за вашата работа. Ако веќе имате партнер, во наредниот период ќе можете да донесувате важни одлуки за заедничката иднина. Проблеми со холестерол.

ДЕВИЦА

Не сте задоволни со околностите што ги имате на полето на работата. Подготвени сте да се посветите на правење посериозни промени. Не сакате да изгубите партнер и да работите на вашата врска. Редовно проверувајте го крвниот притисок.

ВАГА

Вие сте под голем притисок и работата носи се поголем стрес во вашиот секојдневен живот. Покажете му на саканата личност подготвеност за компромис. Постои можност вашата врска значително да се подобри. Можна е главоболка.

ШКОРПИЈА

Имате можност да постигнете напредок на кој се надевавте на ова поле. Може да очекувате поволен период. Не очекувајте сериозна врска. Следниот период е прилично неповолен за вас. Посети доктор.

СТРЕЛЕЦ

Ќе бидете задоволни од деловната ситуација и околностите во кои се наоѓате. Можеби немате доволно доверба во партнерот кој ви покажува чудни сигнали. Ќе уживате во вежбањето.

ЈАРЕЦ

Ќе ги надминете проблемите од минатото. Успешни сте во вашиот бизнис и сте презадоволни од тоа. Имате стабилна врска со саканата личност. Можете да очекувате да бидете среќни во вашата врска. Грижете се за стомакот.

ВОДОЛИЈА

Наскоро ќе имате можност да напредувате во деловното поле. Сте ја стекнале довербата од деловното опкружување. Треба да посветите повеќе внимание на партнерот. Поради работата, почнавте да го занемарувате. Болка во вратот.

РИБИ

Многу сте снаодливи и подготвени да пронајдете нови идеи за да ги постигнете своите цели во областа на работата. Можно е да имате можност да запознаете личност која ќе разбуди во вас силни чувства. Ви треба пауза.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote