in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 11 ЈУЛИ: Имате можност да заработите повеќе пари! Биковите се чувствуваат одлично, Шкорпиите треба да бидат малку пореални, Јарците ќе бидат успешни на работа

ОВЕН

Може да се надевате на годишен одмор и поволен ден во кој нема да имате премногу деловни обврски. Ви се допаѓа личност која е малку повлечена, односно не покажува емоции лесно како вас. Проблеми со несоница.

 

БИК

Ако работите работа за која е потребна креативна работа и инспирација, денес е вашиот среќен ден! Уживате во пријателски однос со личност која ви се допаѓа и сè уште не сте подготвени да и ’пристапите. Се чувствувате одлично!

 

БЛИЗНАЦИ

Може да се надевате дека ќе започнете интересни промени во деловниот план. Ви се допаѓа личност што сте ја запознале преку работа или некој што се занимава со слична професија како вас. Вие би уживале во пливање и рекреација.

 

РАК

Може да се надевате на позитивен исход на разговорот што ве чека. Ви претстои многу добар ден за работа. Уживате во својата слобода и сè уште не сте подготвени да започнете нова емотивна врска. Може да очекувате добро здравје.

 

ЛАВ

Имате можност да заработите подобри пари. Може да очекувате генерално позитивен ден за работа. Добивате интересна комуникација со нов познаник што ќе ви се допадне. Проблеми со уринарниот тракт.

 

ДЕВИЦА

Ако сте незадоволни од моменталната состојба на работното место, наскоро ќе можете да направите разлика. Многу е добро време да започнете нова врска во која можете да уживате. Внимавајте на бубрезите.

 

ВАГА

Во бизнисот имате стабилна ситуација која ви одговара. Вие ги задржувате своите позиции. Ќе можете да решите некои помали конфликти што постоеле во комуникацијата помеѓу вас и вашата сакана. Можни се проблеми со забите.

 

ШКОРПИЈА

Имате големи очекувања и малку време да ги исполните сите. Обидете се да бидете малку пореални со вашите планови. Комуникацијата со личноста што ја сакате постепено се подобрува и вие сте сè поблиску. Вртоглавица ве придружува.

 

СТРЕЛЕЦ

Не е премногу поволен ден за вашето деловно поле, затоа не ризикувајте со нови инвестиции. Ако ви се допаѓа личност родена во знакот на Јарец, ќе ви биде тешко да му пристапите. Циркулацијата е ваш проблем.

 

ЈАРЕЦ

Ќе бидете многу успешни во вашата деловна активност. Вие сте упорна и вредна личност која оди до целта кога ќе ја дефинира и постави. Сакате две лица и сè уште не сте подготвени да одлучите за едно. Се чувствувате добро и немате проблеми.

 

ВОДОЛИЈА

Во текот на денот, можете да очекувате прилично мирна атмосфера во бизнисот. Ако сакате да придобиете личност што ви се допаѓа, сега е време да направите нешто за да го привлечете вашето внимание. Алергии.

 

РИБИ

Можеби немате многу добра комуникација со сите ваши соработници во текот на денот. Нема потреба да ги криете вашите чувства. Покажете му на партнерот дека ви треба поддршка. Вашите бели дробови се чувствителни.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote