in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 15 МАРТ: Раковите очекуваат нова деловна понуда, Јарците се склони кон нервоза

 

 

ОВЕН

РАБОТА: Вие сте доста нетрпеливи, што може да го загрози односот со колегите и остварувањето на деловни
планови.

ЉУБОВ: Тајната врска е сè уште актуелна. Вие сте максимално посветени на неа. Саканата личност се обидува да ве задоволи во сè.

ЗДРАВЈЕ: Пазете на нискиот притисок.

 

 

БИК

РАБОТА: Задоволни сте од ситуацијата на работа. Добар ден е да одите на судење и регулирање на правни прашања.

ЉУБОВ: Нервозни сте и нетрпеливи сте. Партнерот не сака да го коментира вашето однесување и избегнува кавги.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

 

БЛИЗНАЦИ

РАБОТА: Работната состојба е стабилна. Тоа е одличен период за основање и / или развој соработка со странци.

ЉУБОВ: Љубовта е епицентарот на вашиот универзум. Ќе се оддавате целосно на вашата сакана. Врската ја сметате за идеална.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

 

 

РАК

РАБОТА: Вие сте прилично оптимист кога станува збор за работата. Добивате нова деловна понуда и тоа го сфаќате сериозно.

ЉУБОВ: Имате впечаток дека брачниот другар е напнат поради финансиите. Се обидувате да го опуштите и го терате да ужива во животот, не само да се грижи.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

 

ЛАВ

РАБОТА: Имате прилично сериозен и одговорен однос кон обврските. И покрај тешкотиите, успевате да ги постигнете поставените цели.

ЉУБОВ: Одличен ден е за ново познанство. Другата страна има врска со странство. Оставате позитивен впечаток.

ЗДРАВЈЕ: Би уживале во физичка активност.

 

 

ДЕВИЦА

РАБОТА: Ако сте во приватна деловна активност, ќе имате поголем успех во соработката со странци.

ЉУБОВ: Ново познатство е пред вас. Другата страна делува енергично, самоуверено и темпераментно.

ЗДРАВЈЕ: Потребен ви е одмор.

 

 

ВАГА

РАБОТА: Добар ден е да ги решите сите правни проблеми, да одите на судење или да излезете пред јавноста.
Оставате впечаток на способна и одговорна личност.

ЉУБОВ: Не сте целосно задоволни од врската. Имате впечаток дека врската се претвора во пријателско дружење.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно

 

 

ШКОРПИЈА

РАБОТА: Вие сте прилично нетрпеливи, па дури и нервозни. Вашата комуникација е лоша и не успевате да воспоставите посакуван договор.

ЉУБОВ: Вие сте многу задоволни од вашата врска со сопругата. Вие го сметате бракот за стабилен.
Не знаејќи дека некој е заинтересиран за вашиот партнер.

ЗДРАВЈЕ: Нервите се чувствителни.

 

 

СТРЕЛЕЦ

РАБОТА: Ако сте заинтересирани да најдете работа во странство, искористете го денес денот за аплицирање.

ЉУБОВ: Вие сте многу нетрпеливи и нервозни, а другата половина свесно се прилагодува на вашата цел и избегнување на конфликти.

ЗДРАВЈЕ: Одлично.

 

 

ЈАРЕЦ

РАБОТА: Се обидувате брзо да извршите некои деловни обврски, но грешите. Многу сте нервозни кога исправате други грешки.

ЉУБОВ: Вие сте заљубени и посветени на саканата личност. Имате впечаток дека вашата љубов е фатална.

ЗДРАВЈЕ: Склони сте на нервоза.

 

 

ВОДОЛИЈА

РАБОТА: Ако сте во приватен сектор, тоа е одличен ден за решавање на правни проблеми. На судење, ви оди одлично.

ЉУБОВ: Не сте опуштени и не сте расположени за дружење. Брачниот другар се обидува да ве релаксира и вас доброволно.

ЗДРАВЈЕ: Добро.

 

 

РИБИ

РАБОТА: Ако водите приватна деловна активност, поради зголемениот обем на работа работите под притисок и станувате нервозни.

ЉУБОВ: Одличен ден е за ново познанство. Ви се допаѓа стабилноста и сериозноста на другата страна. Разликата во возраста не ве вознемирува.

ЗДРАВЈЕ: Телото е во фаза на регенерација.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote