in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 15 СЕПТЕМВРИ: Проблеми со несоница! Јарец среќен во љубовта, Близнаци уморни од работа, Девица планира медицински преглед

ОВЕН

Можете да очекувате дека ќе можете да го стабилизирате вашиот однос со деловните соработници. Заљубениот ќе ви покаже дека сака да направите посериозни планови за заедничка иднина.Можни проблеми со циркулацијата.

БИК

Може да очекувате проблеми во комуникацијата со деловното опкружување. Многу работи се против вас денес. Можете да очекувате интересен ден кога станува збор за љубовното поле. Ви доаѓа ново познанство. Се чувствуваш добро.

БЛИЗНАЦИ

Деловната ситуација не е во ваша корист во наредниот период, па најдобро би било да не ризикувате на ова поле. Може да се надевате на стабилна врска со саканата личност. Се надополнувате. Проверете ја крвната слика.

РАК

Може да очекувате добра ситуација кога станува збор за работата. Ќе ги реализирате плановите што ги имате. Ве очекува ново емотивно познанство. Ќе ви се допадне однесувањето што го покажува вашиот додворувач. Спортувајте!

ЛАВ

Може да очекувате промени кога станува збор за работата. Компликациите полека се формираат во вас. Ако планирате патување во странство, таму ќе имате интересно емотивно запознавање. Можни се проблеми со варењето.

ДЕВИЦА

Вашиот бизнис не оди баш најдобро. Во наредниот период, ќе имате некои сомнежи во оваа област. Можете лесно да ги покажете своите чувства кон личноста за која се грижите. Таа возвраќа со иста мерка. Мали проблеми со грлото.

ВАГА

Може да очекувате помал конфликт на работа. Денот е неповолен за склучување нова соработка. Партнерот не е задоволен од односот што сте го покажале во однос на него и полека се оддалечува од вас. Мали проблеми со несоница.

ШКОРПИЈА

Конечно започнавте бизнис што го планирате долго време. Ќе бидете задоволни од исходот на ситуацијата. Не се сложувате баш најдобро со партнерот. Имате многу неуспеси, расправии и несогласувања во наредниот период. Се чувствуваш доста добро.

СТРЕЛЕЦ

Можно е да сте многу пасивни кога станува збор за работата и затоа немате многу нови случувања денес. Се уште сте разочарани од вашата поранешна љубов и не ви е лесно да ги надминете настаните од минатото. Проблеми со забите.

ЈАРЕЦ

Можете да очекувате дека ќе можете да го постигнете деловното подобрување на кое се надевавте во претходниот период. Не ви се допаѓа односот што вашиот партнер го има кон вас. Тешкотии поврзани со кашлица.

ВОДОЛИЈА

Можно е да имате некои компликации во деловното опкружување и да не се сложувате баш најдобро со вашите соработници. Треба да посветите малку повеќе внимание на саканата личност. Можни се проблеми поради стрес.

РИБИ

Имате можност да ги промените деловните околности кои не ви одговараат. Доаѓа вистинското време за промени. Пред вас е поволен ден за љубов. Слободно покажете ги своите чувства кон симаптијата. Можни проблеми со синусите.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote