in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 2 ФЕВРУАРИ: Време е да размислите какви промени сакате! Девиците се мрзеливи и незаинтересирани, Ракот ќе паузира од врската.

ОВЕН

Работата ве оптоварува и не сте сигурни како да се поставите. Сакате да решавате проблеми. Можеби не ви е лесно да ги признаете своите чувства, бидејќи имате впечаток дека партнерот не ве гледа со истите очи како порано. Внимавајте на внесот на течности.

БИК

Потрудете се да бидете во тек, да работите на концентрација и да ги одржувате работите на свое место. Сакате да се потрудите да ја подобрите комуникацијата со личноста за која се грижите. Расположението ви осцилира.

БЛИЗНАЦИ

Немате грижи и вашиот бизнис оди во многу добар правец. Задоволни сте со околностите во кои се наоѓате. Можно е да ви се допаѓа личност со која претходно сте имале интересна комуникација. Здравјето ви се подобрува.

РАК

Имате многу деловни проблеми кои ве оптоваруваат и често имате впечаток дека не можете сами да се справите со тоа. Со партнерот полека доаѓате до заклучок дека најдобро би било да се одморите од врската. Може да се појави иритација.

ЛАВ

Ќе ви треба многу време за да ги решите проблемите што ги имате на полето на работата. Можно е да бидете склони кон конфликти со саканата личност поради незадоволството што го чувствувате. Под стрес сте.

ДЕВИЦА

Треба да покажете дека можете да бидете активни на полето на работата. Не покажувајте мрзеливост и незаинтересираност. Можни се ненадејни промени кога е љубовта во прашање. Раскинувањето е пред вас. Грижете се за непцата.

ВАГА

Целосно сте мирни и присебни и лесно ќе ги решавате проблемите што ќе ги имате на полето на работата. Можно е саканата личност да покажува посесивност. Не ви се допаѓа, потребна ви е повеќе слобода. Склони сте на инфекции.

ШКОРПИЈА

Можно е да имате потешкотии на работното поле кои не можете така лесно да ги решите. Можно е да имате криза со саканата личност која не може лесно да се надмине. Се чувствувате подготвени да раскинете. Чувствителен урогенитален тракт.

СТРЕЛЕЦ

Ве очекува поволен ден во кој ќе постигнете значителен напредок на деловното поле. Не сум сигурен како да се позиционирате на полето на љубовта. Не ви е лесно да ги толкувате намерите на другата страна. Склони сте на алергии.

ЈАРЕЦ

Ќе ви треба многу време на работното поле за да донесете конечни одлуки за промена на работните места. Време е да размислите какви промени сакате со саканата личност и дали сакате брак. Проблеми со стомакот

ВОДОЛИЈА

Денеска нема да можете да ги реализирате сите ваши планови. Не е многу добар ден за вас. Со саканата личност имате можност да ги испеглате проблемите кои досега сте ги имале. Проблеми со очите

РИБИ

Ве очекува ден во кој ќе имате многу деловни обврски. Подгответе се на време да се посветите повеќе на работата. Саканиот ќе ви покаже дека е потребно малку време за да одлучите што сака од врската. Немате здравствени проблеми.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote