in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 22 МАРТ: Пред вас е ден создаден за уживање! Вагата уморна, Бикот задоволен, Стрелецот успешен, Лавот самосвесен

Овен

Доминантна тема на овој ден се вестите од некои деловни соработници. Денес е ден на убава и хармонична атмосфера помеѓу вас и вашиот партнер. Се очекува слободниот Овен да запознае интересна личност во знакот Вага. Варијанта на притисокот.

Бик

Доколку соработувате во странство или вашата работа вклучува работа со финансии, овој ден може да ви донесе голем успех. Биковите кои се во брак или врска уживаат во хармонија и хармонија, заедно со партнерот и семејството. Се чувствуваш добро.

Близнаци

Доколку сте аплицирале за нова работа, постои можност да се вработите, но не под условите кои сте ги очекувале. Слободните Близнаци денес можат да запознаат една фатална Вага. Пред вас е љубовна авантура за која долго сонувавте. Проблеми со стомакот.

Рак

Денешните аспекти изгледаат предупредувачки, бидејќи некои гласини и интриги можат да допрат до вас. Денеска можете да дознаете дека еден од вашите соработници работел зад грб. Ракот денеска го очекува многу убав и романтичен ден на љубовен план. Променете ја исхраната.

Лав

Овој ден на сите Лавови им носи многу важна средба или проширување на деловната соработка со соработници од странство. Лавовите кои се во врска може да очекуваат дополнително зближување со партнерот, а слободните Лавови ново поглавје во љубовта. Кашлица.

Девица

Девиците кои се занимаваат со креативна работа, очекуваат голем успех. Ако пишувате, вашата книга со научна работа може да биде успешна. Овој ден ви носи многу позитивна енергија, па Девиците кои се во брак ќе уживаат во хармонијата и топлината во својот дом. Чувствителност на желудникот.

Вага

Доколку сакате да ја смените работата, овој ден е одличен за преговори на таа тема. Слободната Вага може да се впушти во авантура со еден неодоливо привлечен Лав. Вагата за врска денес може да наиде на некои проблеми и недоразбирања со партнерот. Намален имунитет.

Шкорпија

Овој ден го одбележуваат важни вести од деловните соработници од странство. Постои можност однапред испланираниот план да треба да го прилагодите на некои нови околности. Скорпиите денес можат да имаат посебен ден на љубовен план. Ве очекува бурна љубовна авантура со личност во знакот Бик или Рак. Намалете го пушењето.

Стрелец

Доколку сте незадоволни од вашата постоечка работа, денес можете да станете активни во однос на менување на работните места, бидејќи планетите ве поддржуваат во тоа. Доколку сте во врска, денес вашиот партнер може да ви приреди убаво изненадување. Слободне Стрелчеве го очекува романтичен состанок со еден близнак.

Јарец

И покрај тоа што преговорите може да бидат доста тешки, вие успешно ќе ги презентирате вашите идеи и вашите деловни предлози ќе бидат прифатени. Ова ќе ви донесе долгорочен договор. Јарците кои се во брак можат да поминат низ една фаза од кризата. Ве очекува голем пресврт е на љубовен план. Слаба циркулација.

Водолија

Водолијата очекува голема промена во бизнисот. Слободната Водолија може да се најде во дилема. Може да се случи да им се допаднат двајца луѓе во исто време. Само времето ќе ја реши оваа дилема. Проблеми со циркулацијата.

Риби

Професионалната ориентација може да биде доминантна тема на овој ден. Љубовна авантура со личност во знакот Скорпија може да го одбележи овој ден. Рибите кои се во брак очекуваат важен договор со партнерот. Проблеми со циркулацијата.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote