in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 24 ЈУЛИ: Добивате нова деловна понуда што ви се чини примамлива! Бикот е емотивно задоволен, Ракот е во стабилно здравје, Шкорпиите имаат прилив на позитивна енергија

ОВЕН

Вие се потпирате на интуицијата кога донесувате одлука и излегува дека сте донеле правилна одлука. Вие сте прилично незаинтересирани за вашата сопруга, но таа сè уште не се откажува од бракот. Здравјето е стабилно.

 

БИК

Вие сте нервозни на работа. Сметате дека соработката со колегите е невозможна. Тимската работа не ви одговара. Емоционалната сфера е единствената област со која сте задоволни. Кога станува збор за здравјето, вие сте многу нервозни.

 

БЛИЗНАЦИ

Користете семејни врски за да го подобрите вашиот бизнис. Нови информации ви овозможуваат да го насочите вашиот бизнис во вистинската насока. Вие сте многу alousубоморни и повторно правите непотребна сцена за вашиот партнер поради истата работа. Здравјето е стабилно.

 

РАК

Бизнисот се развива точно како што сакате. Добивате нова деловна понуда што ви се чини примамлива. Вие сериозно размислувате дали да го прифатите. Имајте надеж дека односот со сопругата ќе се подобри. Здравјето е стабилно.

 

ЛАВ

Вие се истакнувате како соговорник. Вие сте доста сериозни, имате факти и ги убедувате деловните соработници да ги прифатат вашите идеи. Одличен ден за ново запознавање. И двајцата ќе скриете дека сте се допаднале. Здравјето е одлично.

 

ДЕВИЦА

Ја прекинувате деловната соработка. Не можете да разберете дека некој може да има таков неодговорен однос кон работата. Се посветувате на партнер кој е среќен затоа што одвоивте време за него. Ве очекуваат проблеми со нервите.

 

ВАГА

Ќе имате разговор со претпоставен. Другата страна е задоволна од вашата работа и ги поддржува вашите деловни планови. Вие сте нервозни и вашиот емотивен партнер сè уште ве нервира иако немате комуникација. Здравјето е стабилно.

 

ШКОРПИЈА

Со упорност се обидувате да ги решите проблемите на работа. Имате прилив на позитивна енергија, па се надевате на поволни резултати. Имате впечаток дека партнерот е идеален, па затоа сте многу задоволни од врската. Здравјето не е најдобро. Имунитетот се намали.

 

СТРЕЛЕЦ

Ве очекува нервоза и напнатост на работа поради лошите односи со колегите и лошите финансии. Не можете да се опоравите поради неочекуван трошок. Сè уште не ве интересира емоционалната сфера. Можни се проблеми со гениталиите.

 

ЈАРЕЦ

Водете деловни преговори во тајност. Се надевате дека тоа ќе резултира во долгорочна соработка. За сега, тие се развиваат во насоката што ви одговара. Конечно наоѓате малку време да му посветите на вашиот партнер. Здравјето е стабилно.

 

ВОДОЛИЈА

Вие сте заинтересирани за развој на соработка со странски соработници. Тие не изгледаат ентузијастички за вашиот предлог, но вие не се откажувате од вашите планови. Одличен ден е за ново запознавање. Склони сте на промени во расположението.

 

РИБИ

Вие сте прилично оптимист кога станува збор за деловна активност. Правите поголеми планови кои не се засноваат на реални проценки, но не сте свесни за тоа. Вие сте многу задоволни од вашиот однос со сопругата. Здравјето е стабилно.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote