in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 24 МАРТ: Рибите и Бикот ќе имаат одличен ден на работа, Раковите незадоволни од врската

 

ОВЕН

РАБОТА: Ако сте во приватна деловна активност, ќе бидете заглавени, што ќе ве направи доста лошо расположено.

ЉУБОВ: Вие сте заљубени, страствени и целосно посветени на вашата сакана. Вие покажувате љубов на отворен начин.

ЗДРАВЈЕ: Заштитете го респираторниот систем.

БИК

РАБОТА: Бизнисот се развива точно како што очекувате. Е имате деловна средба на која ќе поминете убаво.

ЉУБОВ: Доста сте кавги и се обидувате да предизвикате кавга со партнерот, но тој ве игнорира.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

БЛИЗНАЦИ

РАБОТА: Само што завршувате или деловен проект или деловна соработка, што прави да се чувствувате празно и нерасположено.

ЉУБОВ: Вие сте задоволни од врската. Вие сте многу заљубени и страствени и треба да поминете што повеќе време со вашата сакана.

ЗДРАВЈЕ: Мочниот меур е чувствителен.

РАК

РАБОТА: Започнувате нов деловен проект. Вие сте доста самоуверени. Очекувате успехот да дојде во ниеден момент.

ЉУБОВ: Не сте задоволни од врската со другата половина. Се чувствувате повредени и размислувате за раскинување.

ЗДРАВЈЕ: Стабилно.

ЛАВ

РАБОТА: Не можете да ја завршите работата. И покрај огромниот напор што го вложивте, јасно ви е дека резултатите се прилично слаби.

ЉУБОВ: Брачниот другар е лошо расположен. Немате трпеливост за него, затоа што мислите дека има многу убави работи на кои треба да се фокусирате, а не проблеми.

ЗДРАВЈЕ: Лошо сте расположени.

ДЕВИЦА

РАБОТА: Вие сте тотално незадоволни од ситуацијата на работа. И покрај напорот, резултатите се слаби и се чувствувате неуспешно.

ЉУБОВ: Брачниот другар ве поддржува, тој сака да ви помогне, но вие сте во вашиот свет, расположени и мрачни.

ЗДРАВЈЕ: Лошо сте расположени.

ВАГА

РАБОТА: Нема некои значајни настани на работа. Сè се одвива редовно, без никакви тешкотии и тензии.

ЉУБОВ: Вие сте многу незадоволни од врската. Да разговарате со вашиот партнер за проблеми не помага. Се чувствувате неразбран и не сакате.

ЗДРАВЈЕ: Заштитете го респираторниот систем.

ШКОРПИЈА

РАБОТА: Вие вршите притисок врз себе заради премногу обврски. Ако сте добро организирани, полесно ќе ги правите.

ЉУБОВ: Врската се развива нормално. Другата половина е нервозна, а вие стрпливо чекате да помине напнатоста.

ЗДРАВЈЕ: Грлото е чувствително.

СТРЕЛЕЦ

РАБОТА: Многу сте задоволни од ситуацијата на работа. Уживате во нов деловен проект. Не се сомневате во неговиот успех.

ЉУБОВ: Емоциите ви се стабилни, но малку сте напнати и непријатни со саканата личност. Другата страна верува дека ова е привремено менување на расположението.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате добро.

ЈАРЕЦ

РАБОТА: Ако се занимавате со приватен бизнис, нема да се согласите со вашите соработници во смисла дека нема да бидете задоволни од нивните резултати.

ЉУБОВ: Започнувате нова врска. Вие сте заљубени, топли и страствени. Се посветувате максимално на вашата сакана.

ЗДРАВЈЕ: Вие сте напнати.

ВОДОЛИЈА

РАБОТА: Ве чека застој во областа на работата. Некои недовршени работи од минатото го попречуваат нормалното регулирање на тековните обврски.

ЉУБОВ: Брачниот другар е многу задоволен од врската и не забележува дека не го делите неговиот стан според бракот.

ЗДРАВЈЕ: Внимавајте на вашата исхрана.

РИБИ

РАБОТА: Посветени сте на работа, самоуверени и амбициозни. Вие извршувате деловни обврски лесно, брзо и одговорно.

ЉУБОВ: Не сте задоволни од врската. Имате впечаток дека вашиот партнер е многу ладен кон вас и не покажува емоции.

ЗДРАВЈЕ: Можни се повреди.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote