in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 25 МАРТ: Следува неочекуван прилив на финансии! Близнаците уморни, Бикот има фатална љубов, Лавот е зрел за одмор

Овен

Денес ви претстои неочекувано службено патување, но и успех во преговорите. Финансиска добивка. Успешно ќе решите долгорочен проблем во вашата врска или брак. Се очекува слободниот Овен да го запознае фатално атрактивниот Лав. Аритмија.

Бик

Деловната соработка со пријател може да ви донесе голем успех. Успех ги очекува сите оние кои се занимаваат со приватен бизнис. На слободните Бикови им претстои фатална средба со една личност во знакот Скорпија или Јарец. Се чувствуваш добро.

Близнаци

Денеска може да ви дојде службено патување. Соработката со странци ќе биде област на ваше проширување. Богатиот социјален живот и одењето на прослава ќе ви донесат можност да ја запознаете вашата сродна душа. Проблеми со алергија.

Рак

Неочекуван прилив на финансии и важен деловен состанок се главните теми на овој ден. Успех и добивка. Раковите кои денес се во врска може да имаат расправии и конфликт на мислења со партнерот. Бидете првиот што ќе се откаже. Ладно.

Лав

Овој ден може да биде обележан со напорни преговори. Многу ќе зависи од подготвеноста за компромис. Магнетизмот ви е зголемен, па ќе има можности за флертување на секој чекор. Оние кои се во брак очекуваат конфликт на мислења со партнерот. Избегнувајте зачадени, непроветрени простории.

Девица

Успех ги очекува сите оние Девици кои се занимаваат со пишување, комуникација и превоз. Одлична финансиска состојба. Голема е можноста да влезете во тајна врска. Слободните Девици се на крстопат и влегуваат во сериозна врска. Намалете го внесот на кафе!

Вага

Посебен успех ги очекува Вагите кои се занимаваат со креативна работа и комуникации. Финансиската состојба ви е одлична! Предизвикот на овој ден лежи во почетокот на врската со многу успешна личност, но не ви одговараат сите околности. Дилемите сè уште ја мачат инаку неодлучната Вага. Главоболка.

Шкорпија

Денеска ве очекува извонредна финансиска добивка. Тешките деловни преговори можат да ви донесат стрес, но сепак ќе бидат успешни и ќе резултираат со компромис. Љубоморните сцени меѓу вас и вашиот партнер можат да кулминираат денес. Проблеми со притисокот.

Стрелец

Денес ви претстои ненадејно службено патување. Застојот на финансиите може да го одбележи овој ден, затоа подгответе си план за вонредни ситуации за секој случај. Слободните Стрелци можат да запознаат сродна душа на кратко патување. Дигестивни проблеми.

Јарец

Зголемен стрес поради доцнење на плаќањата. Атмосферата на овој ден може да биде обележана со жестока дебата меѓу колегите. Денес успешно ќе го надминете долгорочниот проблем со партнерот. Атмосферата на конструктивен разговор ќе ве зближи. Главоболка.

Водолија

Финансиската ситуација е се подобра, но денес можете да разговарате со претпоставените. Старите проблеми меѓу вас и партнерот можат да кулминираат денес. Слободната Водолија преку пријател очекува да запознае интересна личност. Вртоглавица.

Риби

Рибите очекуваат нов почеток во бизнисот. Невработените Риби ќе добијат одлична деловна понуда. Денес можете да запознаете интересна личност преку работа. Рибите кои се во врска очекуваат важен договор со партнерот, а можеби станува збор за патување. Имаш треска.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote