in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 25 СЕПТЕМВРИ: Ви се дава шанса да влезете во нов проект со личност на која и верувате! Биковите чекаат интересен ден, Раковите се чувствуваат добро, Лавовите се заљубени

ОВЕН

Не е најдобрата атмосфера на работа. Има одредена напнатост и никој не верува никому. Не жалете се за одлуки. Ви се допаѓа личноста што ја запознавте неодамна. Подготвени сте за иницијатива. Недостаток на железо.

БИК

Може да ви се случат мали конфликти во деловното опкружување. Сепак, нема да има поголеми последици. Многу сте харизматични и лесно стекнувате нови познанства на љубовниот план. Ве очекува интересен ден. Ве следи вкочанетост.

БЛИЗНАЦИ

Добар ден е ако планирате патување. Пред вас е фаза во која можете да бидете доста среќни со ситуацијата. Сега сте во период што носи можност да одлучите дали сакате нешто сериозно. Намалете го алкохолот.

РАК

Солидната деловна ситуација ве прави среќни. Се чувствувате добро и задоволни сте од околностите во кои се наоѓате. Иако немате доволно докази за тоа, се сомневате дека вашиот партнер ве изневерува или крие нешто од вас. Склони сте кон воспалителни состојби.

ЛАВ

Можно е да сте нервозни пред важен деловен состанок и да се чувствувате многу несигурно. Поволен ден за љубов, ново познанство ви враќа чувство на радост и среќа. Ти си заљубен. Болки во долниот дел на грбот.

ДЕВИЦА

Имате многу обврски пред себе, што сега не ви е лесно. Можеби сте презаситени на некој начин. Може да се надевате на многу убави настани со вашата сакана. Можен е мал пад на имунитетот.

ВАГА

Можеби сте спремни да прифатите нова понуда кога станува збор за бизнис. Ве очекуваат позитивни промени. Можно е да имате чести несогласувања со партнерот и да се чувствувате лошо поради тоа. Помал пад на енергија.

ШКОРПИЈА

Ви се дава шанса да влезете во нов проект со личност на која и верувате. Може да се надевате на позитивни околности. Вашиот партнер ужива во вашето присуство и двајцата сте среќни кога сте заедно. Психосоматски проблеми.

СТРЕЛЕЦ

Можно е да немате добра комуникација со соработниците и од таа причина многу работи не одат како што вие сакавте. Ве очекува ден во кој нема да бидете фокусирани на љубовно поле. Вашата кожа е чувствителна и склона кон иритација.

ЈАРЕЦ

Можно е да се случуваат промени во вашето деловно опкружување. Бидете подготвени да прифатите некои нови работи. Саканиот ги покажува своите проблеми и приговори сосема отворено. Можни се мали проблеми со срцето.

ВОДОЛИЈА

Време е да се откажете и да продолжите понатаму. За жал, никој нема да ги реши проблемите освен вие лично. Можно е да кружат некои гласини за вашата заushубеност што не ви се допаѓа. Денес сте многу чувствителни.

РИБА

Не е претерано поволен ден кога станува збор за деловното поле. Не ризикувајте и не враќајте се на нови работни места. Сакате да ја освоите личноста што ви се допаѓа. Ќе се потрудите да успеете. Избегнувајте алкохол и сите пороци.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote