in

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 26 ДЕКЕМВРИ: Риби, ова е одличен ден за новo познатство!

ОВЕН

РАБОТА: Имате силна интуиција која ви помага да постигнете одлична соработка со колегите и претпоставените.

ЉУБОВ: Во контакт сте со поранешниот партнер. Имате впечаток дека дружењето ќе доведе до нова врска.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате добро.

БИК

РАБОТА: Излегувате со деловни планови кои не се ниту реални, ниту добро осмислени, но не сте свесни за тоа.

ЉУБОВ: Емоциите ви се стабилни, а намерите сериозни. Имате редовна комуникација со сочувството и не сакате да влезете во врска набрзина.

ЗДРАВЈЕ: Гениталиите се чувствителни.

БЛИЗНАЦИ

РАБОТА: Ве чека прилив на финансии. Што се однесува до работата што ја работите, вие сте прилично таинствени и не сакате да зборувате за тоа.

ЉУБОВ: Заљубени сте иако мислите дека никој не ги забележува вашите емоции, но саканата личност јасно го гледа тоа.

ЗДРАВЈЕ: Здравјето е стабилно.

РАК

РАБОТА: Ја прекинувате деловната соработка. Имате впечаток дека потрошивте време и нерви без да постигнете ништо.

ЉУБОВ: Ве чека ново познатство. Имате впечаток дека конечно сте сретнале личност со која можете да имате сериозна врска.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со синусите.

ЛАВ

РАБОТА: Конечно завршувате деловен проект. Имате впечаток дека сте вложиле премногу од себе. Се чувствувате празно.

ЉУБОВ: Задоволни сте од односот со сопругата. Ве очекува сериозен разговор за промена на работното место и финансиите.

ЗДРАВЈЕ: Чести проблеми со коските.

ДЕВИЦА

РАБОТА: Добивате нова деловна понуда. Воодушевени сте од некои елементи на понудата, но некои не ви одговараат.

ЉУБОВ: Вие сте збунети кога станува збор за врска. Јасно ви е дека другата страна има сериозни намери, но не сте сигурни дали ова е вистинската личност за вас.

ЗДРАВЈЕ: Проблеми со притисок.

ВАГА

РАБОТА: Одличен ден да излезете во јавност. На интересен начин ќе ја претставите вашата работа и ќе ги интригирате луѓето .

ЉУБОВ: Комуникацијата со поранешен партнер продолжува. Не сум целосно сигурен како би изгледала врската овој пат.

ЗДРАВЈЕ: Можна е алергија на некој мирис.

ШКОРПИЈА

РАБОТА: Тотално сте разочарани од ситуацијата на работа. Се прашувате дали нешто не е во ред со вас кога не успеете да ги решите проблемите.

ЉУБОВ: Љубовта е единствената област со која сте задоволни. Емотивен партнер е некој што ви дава поддршка во тешки моменти.

ЗДРАВЈЕ: Можна главоболка.

СТРЕЛЕЦ

РАБОТА: Вашиот став кон работата е премногу оптимистички. Мислите дека ќе можете брзо да извршите некоја работа.

ЉУБОВ: Преокупирани сте со финансиите. Брачниот другар се обидува да ве опушти и да ве убеди дека ситуацијата не е толку лоша.

ЗДРАВЈЕ: Ве очекуваат проблеми со гениталиите.

ЈАРЕЦ

РАБОТА: Добивате ненадејна деловна понуда од која сте воодушевени. Се преправате дека ви треба време да размислите за тоа.

ЉУБОВ: Брачниот другар е убеден дека вашата врска излегла од кризниот период и дека сè е во ред.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате добро.

ВОДОЛИЈА

РАБОТА: Финансиите се очекува да се подобрат, но чувајте го во тајност. Правите нови деловни планови со вашиот претпоставен.

ЉУБОВ: Среќни сте со врската во бракот. Имате впечаток дека брачниот другар е ваша поддршка за живот.

ЗДРАВЈЕ: Се чувствувате добро.

РИБИ

РАБОТА: Задоволни сте од ситуацијата на работа. Комуникацијата и соработката со странски партнери е скоро идеална.

ЉУБОВ: Одличен ден е за ново познанство. Другата личност ви изгледа тврдоглава, но вие верувате дека тоа е само фасада.

ЗДРАВЈЕ: Здравјето е стабилно.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote