in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 26 МАРТ: Идеален ден за барање покачување! Бикот претпазлив, Девицата весела, Вагата уморна, Стрелецот успешен

Овен

Планетарните аспекти може да предизвикаат застој на бизнисот. Еден од вашите соработници стана проблематичен. Наизменичната врска со партнерот и недефинираната врска меѓу вас почнуваат емотивно да ве исцрпуваат. Разговарајте отворено за вашата заедничка иднина. Температура.

Бик

Внимавајте бидејќи денес се можни некои пропусти. Падот на концентрацијата може да предизвика сериозни грешки и материјална штета. Биковите кои се во врска или во брак се соочуваат со стар проблем. Неопходно е итно да се реши. Намален имунитет.

Близнаци

Негативен коментар од претпоставените може да ве изнервира. Обидете се да бидете колку што е можно подобри и ускратете им ги идните одлични резултати. Близнаците може да бидат во искушение одеднаш да влезат во тајна врска. Запознавањето со една Водолија може да се покаже фатално. Избегнувајте газирани пијалоци.

Рак

Денес може да наидете на проблем во комуникацијата со деловните соработници. Потребен е компромис. Слободните Ракови чекаат познанство со фатална Шкорпија. Ракот на врската може да помине низ краткорочна криза. Склони сте кон алкохол.

Лав

Се очекува денеска на работа да бидат промовирани лавови. Ве очекува исклучително важен деловен состанок. Идеален ден да барате покачување. Почеток на нова врска за слободните Лавови. Оние Лавови кои се во врска успешно ќе надминат некој стар проблем. Главоболка.

Девица

Деловната соработка со пријател или службено патување се доминантни теми на овој ден. Одлична финансиска состојба. Денес ќе бидете во искушение да стапите во врска. На тоа нема да му одолеат ниту највнимателните Девици. Полни сте со позитивна енергија.

Вага

Фокусот на овој ден е на финансиите. Доколку ви требаат пари за понатамошен бизнис, ова е идеален ден да барате дополнителни извори и спонзори. Недоразбирањето меѓу вас и вашиот партнер може да кулминира денес со дискусија. Се чувствувате многу уморно.

Шкорпија

Денеска не е препорачливо да преземате финансиски ризици. Можна е загуба. Слободните Скорпии можат да стапат во контакт со интересен Лав. Враќањето на комуникацијата со бившиот љубовник е можно дури и преку случајна средба. Подложност на повреда.

Стрелец

Доминантна тема на ова денеска се финансиите. Започнувањето на соработка со пријателите ќе ви донесе голем успех. Ви претстои да ја преминете линијата на пријателство меѓу вас и личност која ја познавате долго време. Меѓу вас се развија многу силни емоции. Се чувствувате лошо поради наглите температурни осцилации.

Јарец

Планетарните аспекти можат да придонесат за доцнење на некои парични плаќања. Слободна Јарчева очекува преку работа да запознае интересна личност. Јарците кои долго време се незадоволни од врската може да одлучат да раскинат. Движете се повеќе.

Водолија

Планетите ве поттикнуваат да завршите важна работа пред да почнете да работите на нов проект.
Флертувањето и игрите со заведување ќе го одбележат овој ден за сите Водолија. Водолијата која е во врска ја очекува конфликт на различни мислења со партнерот. Задржување на вода во телото.

Риби

Двојна деловна понуда може да ве стави во дилема. Прегледајте ги деловните соработки пред да донесете конечна одлука. Почетокот на нова врска ги носи првите искушенија и криза. Не сум сигурен дали влегувате во сериозна врска. Движете се повеќе.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote