in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 27 МАРТ – Рибите ги очекува голема кавга, на Шкорпиите им се заканува отказ на работа

 

 

ОВЕН

Ве очекуваат проблеми со документацијата. Нема да можете да најдете некои трудови кога ви требаат итно. Врската е стабилна и уживате во друштво на партнерот. Бидете внимателни во сообраќајот или тренинзите бидејќи можни се повреди.

БИК

Стабилна е деловната состојба. Вие сте многу одговорни и навремено ги исполнувате своите обврски. Врската со вашиот партнер не е најдобра: не само што сте склони на кавги, туку и не сте искрени едни со други. Здравјето е солидно.

БЛИЗНАЦИ

Имате премногу одговорности што се обидувате да ги остварите што е можно побрзо. Не ви оди баш најдобро и предизвикува напнатост. Што се однесува до брачниот другар, вие сте на чекор до расправија. За да го избегнете, вие свесно го лажете. Вие сте многу нервозни и напнати.

РАК

Во случај да сте приватно лице, ве чека успешна комуникација со претставници на медиумите. Вашата грижа ја доверувате на сопружникот. Тој ве теши и мисли дека сте претерале со проблемите. Вие сте напнати и ви треба релаксација.

ЛАВ

Вие сте презадоволни од соработката со странски соработници. Тие исто така се задоволни и ви нудат проширување на соработката. Во случај да сте во врска, ве привлекува идејата да живеете заедно со вашиот партнер. Можна е болка во колената.

ДЕВИЦА

Изненадени сте и прилично задоволни од успешните деловни резултати затоа што не ги очекувавте. Ве очекуваат несогласувања со партнерот за време на кои никој од вас не сака да се откаже. Притисокот е нестабилен. Имајте при рака терапија.

ВАГА

Вие не сте премногу фокусирани на деловни обврски и правите случајни грешки што не ги ни забележувате. Колегите ве предупредуваат да обрнете внимание. Вие се прашувате дали личноста со која сте во врска е соодветна. Инфекција е можна.

ШКОРПИЈА

Вооружете се со трпеливост. Денес ве чека хаос во однос на многу обврски, лоша организација и комуникација со колегите. Слична ситуација е и во врската. Шансите да избегнете расправија со вашиот партнер се многу мали. Зајакнување на имунитетот под итно.

СТРЕЛЕЦ

Во случај да сте приватно лице, бидете внимателни особено ако треба официјално да потпишете документ. Врската е во криза. Ве чека поголема кавга за време на која ќе се обвинувате едни со други за многу работи. Здравјето е стабилно.

ЈАРЕЦ

Проблеми на работа поврзани со документација, комуникација и сообраќај ве чекаат. Многу ве вознемирува однесувањето на брачниот другар затоа што тој не престанува да критикува и да се жали. Ви пречи количината на негативност што ја исфрла од себе. Зајакнување на имунитетот.

ВОДОЛИЈА

Деловната комуникација и документацијата се пред колапс. Не можете да ги најдете документите што ви се потребни за состанокот. Вие сте кавга и го критикувате вашиот партнер, но тој не реагира. Неопходно е да се опуштите и да се одморите.

РИБИ

Во случај да сте приватно лице, се соочувате со поголеми проблеми од финансиска природа. Не сте задоволни од соработката со колегите. Исто така, имате лоша комуникација со сопругата, каде има лаги и незадоволство. Пазете се од инфекција.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote