in

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 3 АПРИЛ: Вие сте во одлична здравствена состојба!Овен склон кон прејадување, Рак задоволен од животот, Шкорпија несигурна во љубовната врска

ОВЕН

Внимателно проверете ги сите информации што ви ги послужуваат вашите соработници, бидејќи постои можност да не се точни. Односот со брачниот другар е задоволителен. Таа сака да ве задоволи и да ве направи среќни. Склони сте на прејадување.

БИК

Вие сте целосно фокусирани на деловни обврски и успешно ги совладувате. Вие го сметате бракот за стабилен. Саканата личност не ви кажува дека е загрижена за детето за да не ве вознемири. Здравјето е солидно.

БЛИЗНАЦИ

Во случај да сте приватно лице, започнувате нова деловна соработка. Имате впечаток дека одлично се согласувате со другата страна и имате поголеми очекувања кога станува збор за соработка. Пред вас е ново познатство. Избегнувајте зависни супстанции.

РАК

На работа сè оди како и обично. Нема значајни настани. Вие сте прилично задоволни од врската. Имате впечаток дека лесно и спонтано може да прерасне во брачна врска. Се чувствуваш добро.

ЛАВ

Вие сте презадоволни од соработката со колегите. Вие ги почитувате едни со други идеите и ги прифаќате. Пред вас е ново запознавање со личност со која можете да остварите врска на далечина. Ова не е проблем за вас. Здравјето е стабилно.

ДЕВИЦА

Во случај да сте приватно лице, вие сте многу задоволни од деловната состојба: имате многу обврски, а резултатите се неверојатни. Вие сте амбициозни. Емотивен партнер размислува за брак, но тој не ви го споменува тоа. Време е да го посетите стоматологот.

ВАГА

Концентрацијата не е ваша силна страна, затоа правите планови што не можат да се реализираат. Ве чека нов познаник и другата страна свесно ве шармира иако е зафатена. Можни се инфекции на респираторниот тракт.

ШКОРПИЈА

Вие сте задоволни од тоа како се одвива работата. Како и да е, вие сте склони кон некои незаконски активности со цел да ги подобрите вашите финансии. Емоционалните врски не се развиваат најдобро. Не сте сигурни дека другата личност е соодветна за вас. Избегнувајте алкохол.

СТРЕЛЕЦ

Уживате во работата. И покрај тоа што имате многу обврски, ви се допаѓа чувството дека можете да постигнете сè и дека сте подобри од другите. Брачната врска е на тенок мраз поради присуството на тајни. Се чувствуваш добро.

ЈАРЕЦ

Во случај на судење, судењето не оди во ваша корист, поради што сте доста загрижени. Вие сте задоволни со тоа како се развива врската. Вашите емоции се постојани и се гледате себе си во иднина со истиот партнер. Можно е труење.

ВОДОЛИЈА

Проблеми ве очекуваат за време на деловните состаноци. Можеби не се разбирате најдобро или дури и другата страна да не е целосно искрена. Проблемите во областа на комуникацијата ве очекуваат со вашиот партнер. Склони сте на инфекции.

РИБИ

Се чувствувате одлично на работа. Ја држите ситуацијата цврсто под контрола и точно знаете кои обврски се во која фаза на реализација. Не сте сигурни дека моменталната врска ќе ви одговори, но не зборувајте со вашиот партнер за вашите сомнежи. Здравјето е одлично.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote