in

СлаткоСлатко

Дневен хороскоп за 3 февруари: Биковите прават одлична работа, вагите постигнуваат успех, а нивниот партнер подготвува изненадување

Овен

Работа: Овенот и овој петок ќе работи со полна пареа, а некои може да очекуваат нова деловна понуда, одеднаш.

Љубов: Вашата позитивна енергија и шарм навестувања и нови блискости, па затоа е многу веројатно дека ќе заблескате денес во целосна слава и може да освоите нечие срце.

Здравје: Внимавајте на физичка повреда ако правите спорт.

Бик

Работа: Крајот на работната недела Булс исто така носи можност да склучи нов договор и да започне нова работа, или барем најавите во врска со тоа.

Љубов: Комуникацијата помеѓу вас и некој близок не е на висина. Наместо да ги затегнете врските и да не се откажувате, обидете се да активирате и да разговарате отворено и искрено за сè.

Здравје: Сосема цврсто.

Близнаци

Работа: Близнаци ќе се крене од сите страни овој петок и ќе заврши со голема брзина. Сепак, некои разговори што можеби ќе треба да ги располагате за друг ден.

Љубов: Денес тие не се исклучени пријатни изненадувања на Planубовниот план, некои loveубовни искри можат да бидат седум целосно неочекувани и од оние од кои најмалку се надевате.

Здравје: Многу добро.

Рак

Работа: Многу солидна завршница на работната недела е пред ракови, што без големи тензии и притисоци ги комплетираат најсложените обврски.

Љубов: Некои основни одлуки ве очекуваат на план за убов. Немој да размислувај добро порано.

Здравје: Одлично.

Лав

Работа: Многу динамичен, но и успешен ден е пред повеќето лавови, каде што може да очекувате позитивни деловни одговори и да ги обезбедите вашите деловни позиции.

Љубов: Не е исклучено дека ќе направите кратка пауза овој ден кога станува збор за loveубовни настани, затоа што вашиот фокус ќе биде на другите сфери.

Здравје: Можни кардиоваскуларни проблеми.

Девица

Работа: Што може да биде малку проблематично, се сведува на вашата нетрпеливост и да се врати дома што е можно поскоро, а некои самостојно се појавуваат.

Љубов: Вие зависи од тоа дали ќе прифатите повик за да запознаете личност која е заинтересирана за поблиску до знаење.

Здравје: Хронични проблеми.

Вага

Работа: Уште еден вообичаен успешен ден, очекува повеќето луѓе родени во знакот на скалата. Ве чека позитивна деловна атмосфера.

Љубов: Овој петок може да ви донесе многу од ова позитивно, ако одговорите на повикот на нова симпатија.

Здравје: Многу добро.

Шкорпија

Работа: Можеби имате потешкотии да комуницирате со некои соработници, но сè за решавање ако покажете доволно трпеливост.

Љубов: Не е поволно време да водите сериозни разговори и да ги наметнувате вашите ставови. Потребен ви е порелаксиран пристап.

Здравје: Пазете се од мали физички повреди.

Стрелец

Работа: Напорот и напорот од претходните неколку дена стрелците треба да платат повеќекратно. Денес, некои понуди од соработка од странство можат да пристигнат кај вас.

Љубов: Драга личност очекува поголемо внимание и разбирање од ваша страна. Не размислувај само за себе.

Здравје: Многу добро.

Јарец

Работа: Одличен ден е пред Дикс, успешно да се стави крај на многу тежок период и иницијатива за идните деловни вложувања.

Љубов: Многу теми очекуваат да разговарате, само се согласувате со вашите обврски и конечно да си посветите на повеќе внимание едни на други.

Здравје: Одлично.

Водолија

Работа: Успешната завршница на работната недела е пред Водолија, затоа што очекувате барем еден добар деловен договор што ветува многу.

Љубов: Потребно ви е повеќе разбирање и внимание и дали ќе го добиете денес отколку што зависите најмногу. Бидете малку повеќе имагинативни.

Здравје: Можни кардиоваскуларни проблеми.

Риби

Работа: Рибите ќе бидат на мета на критики денес од страна на претпоставените заради некои недефинирани работни места или договори до крај. Обидете се да направите подобра презентација на ситуацијата.

Љубов: Бидете во подготвеност за да се потпрете навремено на loveубовните сигнали што можат да пристигнат од вашето деловно опкружување.

Здравје: Пазете се од вирусни инфекции.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote