in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 3 МАЈ: Денот тече во среќа и радост! Овен пука од здравје, Бик што побрзо да посети стоматолог, Ракот се чувствува одлично, поволни настани за Вагата

ОВЕН

Пред вас е ден во кој ќе имате повеќе време за одмор. Работата сега не ве оптеретува премногу. Добар ден е да флертувате. Ве чека период во кој ќе имате можности за нови познанства. Немате здравствени проблеми.

БИК

Може да се надевате дека ќе потпишете нов деловен договор што ќе важи за вас во иднина. Вљубената личност ќе ви покаже дека е подготвена да вложи повеќе напор во напредокот на вашата врска. Посетете го стоматологот.

БЛИЗНАЦИ

Следи среќата, можете да очекувате поволен ден во кој ќе решите некои деловни нестабилности. Уживате во чувството на слобода што го имате и среќни сте поради тоа. Се чувствувате одлично и вашето здравје е добро.

РАК

Имате можност да започнете во областа на работата. Може да се надевате на позитивни промени. Наскоро ќе имате шанса да започнете врска со личност која во некои аспекти ќе ве одвои од другите. Генерално се чувствувате добро.

ЛАВ

Вклучување на нов деловен договор може да биде многу важно за вас. Ве чека поволен ден. Може да се потпрете на партнер кој ќе покаже дека е подготвен да биде со вас, без оглед на се. Проблеми со хормоните.

ДЕВИЦА

Ве очекуваат многу обврски, денес може да биде прилично напнат за вас. Потрудете се да и покажете на вашата сакана дека имате добри и искрени намери кон него и дека сте подготвени да му се посветите нему. Можен е помал пад на имунитетот.

ВАГА

Ви претстои многу поволен ден за нови настани и нови деловни проекти. Можеби ќе имате можност да запознаете некој што ви се допаѓа. Подготвени сте да го направите првиот чекор кон тоа. Се чувствувате одлично!

ШКОРПИЈА

Денес не можете да направите премногу деловни промени. Ако сте влегле во факултативна врска, ве чека период во кој ќе се покаете на некој начин. Избегнувајте цигари и алкохол.

СТРЕЛЕЦ

Може да очекувате одличен ден. Вашите деловни обврски ќе ги завршите на најдобар можен начин и ќе бидете задоволни. Вашата сакана е посветена на вас и убаво е кога сте заедно. Конечно ја најдовте среќата во убовта. Спортувај.

ЈАРЕЦ

Receiveе ја добиете потребната поддршка од претпоставените и ќе можете да напредувате на ова поле. Личноста што ви се допаѓа е срамежлива и на почетокот може да ви биде тешко да остварите контакт со него. Нема здравствени проблеми.

ВОДОЛИЈА

Можно е да имате повеќе обврски отколку што очекувавте и да останете на работа подолг временски период. Ако сте слободни, можете да очекувате почеток на нова љубовна врска што ќе ви биде многу важна. Можни се проблеми со срцето.

РИБИ

Ве чека поволен ден за работа. Ако планирате какви било промени, ќе можете да ги спроведете. Почетокот на врска на далечина со вас се приближува во наредниот период. Ве следи познаник. Мали проблеми со стомакот.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote