in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 30 МАРТ: Време е за промени на секое поле! Јарецот уморен од работа, Рибите наивно се обидуваат да го поправат непоправливото, Водолија живее во свој свет

Овен

Бидете внимателни со ризичните инвестиции. Денеска немојте да се водите од инстинктите, туку носете одлуки на тимско ниво. Ви претстои исклучително убав и романтичен период. Слободниот Овен очекува бурна љубовна романса со личност во знакот Вага или Близнаци. Бидете поактивни, мрзливи сте!

Бик

Вонредна деловна соработка со странство ќе го одбележи овој ден. Ве очекуваат многу добри вести. Финансиската состојба е се подобра. Биковите кои се во врска или во брак уживаат во убав и хармоничен период со партнерот и семејството. Одморете повеќе.

Близнаци

Денеска бидете внимателни во разговорите со претпоставените. Негативните аспекти можат да ви донесат сериозни конфликти. Слободните Близнаци се очекува да запознаат интересна личност во Вага. Близнаците кои се во врска уживаат во хармоничен период. Нервоза.

Рак

Деловен состанок денес може да помине во негативно наполнета атмосфера. Можни се недоразбирања во компанијата. Раковите кои се во брак очекуваат радикална одлука, особено ако долго време се незадоволни од однесувањето на партнерот. Намален имунитет.

Лав

Овој ден ви дава можност да ја завршите работата на некој голем проект. Бидете внимателни со новите соработници.

Избегнувајте да разговарате за чувствителни теми со партнерот што е можно повеќе денес. Негативната енергија може да ви донесе кавги. Вие сте уморни.

Девица

Девиците кои планираат да патуваат во странство на работа уживаат во посебната поддршка на планетата. Финансиската состојба ви е добра. Девиците денес можат на прв поглед да се заљубат во личност која можат да ја запознаат поради работата. Мигрена.

Вага

Во поволен период сте доколку сакате да ја смените работата. Ве очекува важен разговор. Вагите кои денес се во брак можат сериозно да се справат со некој проблем во врската. Отворено објаснете му на партнерот што ве мачи. Зрачи со сила, енергија.

Шкорпија

Денеска е можно прекинување на работата. Проблеми може да создаде некој од вашите соработници. Разговорот со претпоставените понекогаш може да стане проблематичен. Слободните Скорпии преку работа можат да запознаат многу интересна личност. Проблеми со стомакот.

Стрелец

Доколку се занимавате со трговија или вашиот бизнис вклучува патување, овој ден е исклучително поволен за вашиот бизнис. Финансиска добивка. Слободниот Стрелец го очекува љубовна авантура на патување. Оженетите стрелци успешно ќе решат некој голем проблем. Проблеми со видот.

Јарец

Јарците кои бараат работа денес може да очекуваат добра деловна понуда. Деловниот разговор може да биде доста тежок, но ги чека успех. Доколку вашата врска е недефинирана, овој ден е добар момент за разговор со партнерот. Обидете се да најдете компромисно решение. Несоница.

Водолија

Водолиите кои се занимаваат со креативна работа или работа во медиумите денеска очекуваат посебен успех и популарност. Финансиската состојба е се подобра. Слободната Водолија вечерва ја очекува состанок со многу интересна личност во знакот Лав. Проблеми со циркулацијата.

Риби

Многу важно интервју за работа ги очекува Рибите кои не се вработени. Дилемата може да се појави поради повеќе опции. Избегнувајте тајни или паралелни врски бидејќи постои можност да бидете откриени. Постои можност за скандал или посериозен конфликт. Проблеми со синусите.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote