in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 30 СЕПТЕМВРИ: Ве очекува среќа на деловно поле! Овните флертуваат, Раковите се фокусирани на работата, Лавовите задоволни од работата, Јарците да внимаваат на нивниот имунитет

ОВЕН

Склучувањето нов договор ќе биде многу важно за вашиот долгорочен бизнис во иднина. Флертувате со личност што ви се допаѓа и подготвени сте наскоро да преминете од зборови на дела. Респираторни проблеми.

БИК

Задоволни сте од ситуацијата на полето на работа. Можете да очекувате дека поволната ситуација ќе продолжи. Се чувствувате добро покрај саканата личност која ви дава љубов и нежност. Можно е да сте склони кон гоење.

БЛИЗНАЦИ

Обидете се да ги гледате работите од посветла страна. Проблемите што ве мачат на работа не се нерешливи. Важно е да бидете искрени со вашата сакана на љубовниот план и да ги покажете своите чувства. Можна е главоболка.

РАК

Максимално сте фокусирани на работата што сега ви е приоритет. Подготвени сте да решите некои важни работи денес. Ви се допаѓа личност која може да се поврзе со некое растојание или да патува. Enjoyе уживате во медитација.

ЛАВ

Задоволни сте од околностите во кои се наоѓате на ова поле и вашата работа сега работи добро. Не сакате да форсирате нови случувања. Мислите дека треба да ви се случи нова љубов сосема спонтано. Се чувствуваш добро.

ДЕВИЦА

Ако сакате да напредувате во бизнисот, би било важно да покажете некои социјални вештини.Ако ви се допаѓа личност која е зафатена, може да имате нови љубовни проблеми и страдања. Вашата кожа е чувствителна.

ВАГА

Среќа на полето на работа ве очекува. Можно е да имате нов прилив на финансии. Ви се допаѓа личност која покажува дека не сака сериозна врска, туку само повремени средби. Намалете го внесот на масна храна.

ШКОРПИЈА

Немате проблеми на полето на работата. Денес е генерално мирен и поволен ден за вас. Тешко ви е да признаете што чувствувате кон вашата симпатија, бидејќи околностите на вашето запознавање се комплицирани. Избегнувајте алкохол.

СТРЕЛЕЦ

Ќе добиете добри вести од деловниот партнер. Ве очекува шанса да ја подобрите вашата деловна ситуација.Љубениот ќе ви покаже дека е подготвен максимално да се посвети на вашата врска. Внимавајте на внесот на течности.

ЈАРЕЦ

Имате многу нови обврски кои ве оптоваруваат, па ќе ви треба помош за некои работи. Можно е да флертувате во деловно опкружување со личност која ве гледа веќе некое време. Можен е пад на имунитетот.

ВОДОЛИЈА

Можно е сега да се обидувате да решите некои заостанати проблеми и долгови од вашето минато. Можно е да сте желни за нови настани и флертување. Осаменоста на ова поле воопшто не ве задоволува. Можен е помал пад на енергијата.

РИБИ

Не сакате да останете на иста работа и ќе направите што можете за да направите разлика. Можно е саканиот да покажал дека е верен и посветен на вас и дека сака нешто посериозно со вас. Enjoyе уживате во физичка активност.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote