in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 4 ФЕВРУАРИ: Денеска најважно е да го решите финансиското прашање! Слободните бикови ги чека љубовна авантура, Девиците кои се незадоволни денес можат да донесат радикални одлуки.

Овен

Работа: Одлучен ден за важна деловна зделка. Исходот од овој деловен состанок може да влијае на целиот нареден период.

Љубов: Денот исполнет со успех на сите нивоа ќе ве исполни со задоволство, а тоа ќе се почувствува меѓу вас и вашиот партнер.

Здравје: Солидно.

 

Бик

Работа: Овој ден ви носи воспоставување деловна соработка со странство. Ве очекува ненадејно службено патување.

Љубов: Слободните Бикови ги чека љубовна авантура со личност која ја познаваат од работа. Возбудлив и динамичен период.

Здравје: Настинка.

 

Близнаци

Работа: Овој ден може да ви донесе доцнење во приливот на средства, а тоа може да ја одложи реализацијата на некој важен проект.

Љубов: Слободните Близнаци очекуваат љубов на прв поглед и средба со личност кон која ќе се чувствуваат привлечени.

Здравје: Нервоза.

 

Рак

Работа: Ракове чека решение за важен административен проблем. Слушајте го гласот на вашата интуиција и ќе успеете.

Љубов: Раковите кои се чувствуваат незадоволни можат да донесат радикална одлука да ја прекинат врската. Уморни сте од компромиси.

Здравје: Главоболка.

 

Лав

Работа: Денес, реорганизирањето на вашиот бизнис и воведувањето нови елементи може да ви ги донесе првите резултати. Проширување на опсегот на работа.

Љубов: Излегувањето со пријателите ви носи предизвик за ново познанство со личност која ќе ви се допадне на прв поглед.

Здравје: Главоболка.

 

Девица

Работа: Доминантна тема ќе бидат нови деловни договори и потпишување договори. Акцентот е ставен на решавање на документацијата.

Љубов: Девиците кои се незадоволни денес можат да донесат радикални одлуки. Сите резерви на толеранција се исцрпени.

Здравје: Вознемирен стомак.

 

Вага

Работа: Овој ден ќе одбележи важен деловен состанок. Планетите ви се наклонети и вистинско време е да промените нешто важно.

Љубов: Можно е да имате проблем со семејството. Можни се недоразбирања и различни погледи на важниот проблем.

Здравје: Нервоза.

 

Шкорпија

Работа: Акцентот е ставен на важни деловни преговори. Со вашите самоуверени перформанси, можете да ги освоите неодлучните и вредни партнери.

Љубов: Страсната авантура за која долго сонувавте може да го одбележи овој ден. Почеток на бурна врска.

Здравје: Нервоза.

 

Стрелец

Работа: Денеска најважно е да го решите финансиското прашање. Од денешната деловна одлука ќе зависи подолг временски период.

Љубов: Многу е важно да разговарате со партнерот за тоа што ве мачи. Не дозволувајте проблемот да се изгради.

Здравје: Солидно.

 

Јарец

Работа: Денешните аспекти означуваат почеток на ново поглавје, во смисла на подобрување или започнување сопствен бизнис.

Љубов: Заедничкото излегување ќе го зачини овој ден со посебно задоволство и љубовни искуства.

Здравје: Ревматски нарушувања.

 

Водолија

Работа: Бидете внимателни кога работите со претпоставените. Немате увид во целата слика, па подобро е да почекате со дефинирање на ставот.

Љубов: Романтичен состанок со нова личност ќе ви ги оживее сите сетила. Ве очекува возбудлива вечер.

Здравје: Лоша циркулација.

 

Риби

Работа: Искористете ги поволните аспекти за деловни договори. Акцентот ќе биде ставен на соработката со пријателите и собирањето сигурни луѓе во тимот.

Љубов: Вашето пријателство може да се претвори во љубовна врска која долго време ја посакувате. Ви претстои убав период.

Здравје: Проблеми со забите.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote