in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 4 ЈУЛИ: Се грижите без причина! Бик незадоволен од љубовната ситуација, Близнаците загрижени, Лавот ќе најде решение за својот проблем!

ОВЕН

Пред вас се многу предизвици кои можат да ви донесат деловни дилеми и сомнежи. Повеќе не ја чувствувате истата доза на љубов кон саканата личност и забележувате како се оддалечувате од него. Проблеми со урогениталниот тракт.

 

БИК

Имате чувство на големо олеснување бидејќи вашите проблеми во областа на работата конечно се решаваат позитивно. Не ви се допаѓа моменталната состојба на убовно поле и не сте многу задоволни од околностите. Вашиот имунитет е ослабен.

 

БЛИЗНАЦИ

Додека не прецртате што е нерешено на деловно поле во минатото, нема да бидете стабилни. Ситуацијата на љубовно поле може да ве загрижи, односот со вашиот партнер не е таков каков што очекувавте да биде. Забрзано чукање на срцето.

 

РАК

Можно е да има мали компликации на вашата работа денес. Вие сте загрижени за разни пречки. Иако не сте подготвени за нова врска, имате додворувач кој е многу упорен. Градите се чувствителни затоа пазете се.

 

ЛАВ

Решението за проблемот што го имате доаѓа постепено и сега можете сами да видите дека постои светло на крајот од тунелот. Вашиот партнер постојано покажува дека не е доволно среќен со вас, а можна е криза во врската. Вашите синуси се чувствителни.

 

ДЕВИЦА

Потребно ви е време да ги реализирате плановите што ги имате. Beе бидете многу успешни во иднина. Иако сте свесни за вашите маани, како и за тешките околности што ја придружуваат вашата врска, не сакате да се откажете од вашиот партнер. Зголемен апетит.

 

ВАГА

Обидете се да пронајдете добра работа што ќе ги исполни вашите очекувања. Подготвени сте да работите на деловно образование. Вашиот сегашен партнер повеќе не ви одговара и сè повеќе сте подготвени за конечно прекинување на таа врска. Висок крвен притисок.

 

ШКОРПИЈА

Среќата е на ваша страна, така што вашата деловна ситуација доаѓа до решение што ве прави многу среќни. Денес ви носи можност да остварите врска што може да се одвива во тајност. Несоницата ви пречи.

 

СТРЕЛЕЦ

Вие сте претставена со нова деловна можност што ќе треба да ја искористите во наредниот период ако сакате да напредувате. Ве чека период во кој ќе имате нови несогласувања и назадувања во областа на емоциите. Нервна напнатост.

 

ЈАРЕЦ

Доаѓате до нови идеи кои ќе бидат многу корисни за вашиот бизнис. Влегувате во период на многу добри промени. Го сменивте вашето мислење за вашата сакана и сега вашите чувства полека згаснуваат. Имате многу енергија во вас.

 

ВОДОЛИЈА

Покажувате подготвеност да се посветите на започнување нови проекти што ќе бидат многу важни за вашиот бизнис. Знаете дека ви треба нов познаник за да можете да престанете да размислувате за бившата. Избегнувајте алкохол.

 

РИБИ

Подгответе се за нови деловни потфати што ќе бараат многу посветеност и посветеност од вас. Личноста што ви се допаѓа ќе покаже дека има еднаков интерес за вас. Потребен ви е повеќе сон.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote