in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 4 СЕПТЕМВРИ: Одморете, бурна недела е пред вас! Рибите имаат здравствен проблем, Лавот има ментални проблеми, Шкорпија конечно е задоволна

ОВЕН

Ве очекуваат важни случувања во областа на работата. Може да се надевате на позитивни околности на ова поле. Можеби не сте сигурни во која насока треба да оди вашата врска со саканата личност. Вкочанетост во пределот на вратот.

БИК

Можни се нови пресврти на работа. Нестабилна ситуација на ова поле ви носи чувство на вознемиреност. Е имате можност да запознаете личност која ќе покаже дека е подготвена за сериозна врска. Се чувствуваш добро.

БЛИЗНАЦИ

Ако сакавте нова работа, имате шанса да ја остварите вашата желба. Се расправате с often почесто и не ви се допаѓа ситуацијата што ја имате со саканата личност. Незадоволни сте. Можни се проблеми со притисокот.

РАК

Максимално сте посветени на вашата работа и подготвени сте да постигнете добри резултати на ова поле. Имате многу промени во односот со саканата личност и ви се допаѓа тоа. Имате впечаток дека сте совршен пар, грижете се за главоболката.

ЛАВ

Имате многу деловни обврски и не ви е лесно да ги преземете сите обврски денес. Можно е да сте имале недоразбирања кога станува збор за љубомора. Вашиот партнер не ви верува. Падот на имунитетот е изразен.

ДЕВИЦА

Соработката со странски земји може да ви донесе напредок на деловно поле. Пред вас се интересни настани во врската со партнерот. Ако сте слободни, можно е ново познанство. Сосема добро здравје.

ВАГА

Чувствувате дека се потребни повеќе напор и сериозност за да се решат деловните проблеми. Незадоволството излегува на површина и вашиот однос со саканата личност се менува. Нема поголеми здравствени проблеми.

ШКОРПИЈА

Можно е да направите се што е во ваша моќ за да ја подобрите деловната ситуација. Ако сте подготвени да работите напорно, врската со саканата личност ќе трае долгорочно. Цигарите ви пречат.

СТРЕЛЕЦ

Кај вас засега нема промени, кога станува збор за работата. Ситуацијата треба да биде стабилна за вас на ова поле. Можно е да сте подготвени да ги покажете своите искрени чувства на вашата сакана. На вашата кожа и е потребна нега.

ЈАРЕЦ

Решително ќе ги решите проблемите на полето на работата. Посветени сте да ги постигнете своите цели од кои не се откажувате. Нема знаци на промена кога станува збор за вашата врска со партнерот. Минлива главоболка.

ВОДОЛИЈА

Може да очекувате позитивен развој на настаните или некоја нова деловна средба која ќе заврши добро. Полека доаѓате да запознаете личност што ви се допаѓа веќе некое време. Можни се проблеми со стомакот.

РИБИ

Време е да ја преземете одговорноста што е наменета за вас и да се справите со деловните проблеми. Реагирате импулсно во комуникацијата со партнерот и лесно започнувате нови расправии. Проблеми со грлото.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote