in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 6 ЈУЛИ: Исклучително поволен ден за сите знаци! Овенот би сакал да спортува, Ракот го очекува интересно познанство, Водолијата е успешна во бизнисот

ОВЕН

Може да очекувате поволен период во кој ќе можете да ги решите деловните проблеми што ве оптеретувале. Искрени сте со саканата личност и се надевате дека ќе ви возвратат. Уживате да спортувате.

 

БИК

Може да очекувате да бидете задоволни од ситуацијата во областа на работата. Вие не планирате промени. Може да очекувате период во кој ќе посакате поголеми промени и важни одлуки со вашата сакана. Крвотокот е чувствителен.

БЛИЗНАЦИ

Можно е наскоро да добиете некоја важна одлука од областа на работата. Ве чека значајно потпишување. На полето на љубовта ве чека поволен ден да остварите ново познанство што може да ви значи. Грижете се за чувствителната кожа.

 

РАК

Може да очекувате да имате шанса да ја смените работата ако досега сте се стремеле кон тоа. Пред вас е нов познаник што може да донесе многу страст и возбуда во вашиот живот. Вие би сакале да јадете повеќе овошје.

 

ЛАВ

Земете предвид каков впечаток ќе оставите на лицето со кое планирате деловна соработка. Се чувствувате некако осамено и треба да се случи промена во полето на љубовта. Склони сте на депресија.

 

ДЕВИЦА

Обидете се да бидете упорни и истрајни за да го постигнете она што сте го зацртале на деловно поле. Ви се допаѓа личност која покажува дека некако ви е ладна. Нема здравствени проблеми.

 

ВАГА

Пред вас е многу поволен период за работата во која можете да добиете нова понуда за соработка. Вие не треба да имате компликации со емотивен партнер кој ви е посветен. Вие би уживале во прошетка.

 

ШКОРПИЈА

Ако соработувате во странство, треба да се подготвите за некое чекање и одложување. Не присилувајте се кога станува збор за вашето емотивно поле. Бидете подготвени за препреки. Се чувствуваш добро.

 

СТРЕЛЕЦ

Вашата финансиска состојба треба да се подобрува. Судбината сега е во ваша корист на ова поле. Не ви е лесно отворено да ги покажете своите чувства затоа што на некој начин сè уште се плашите од одбивање. Чувствителен урогенитален тракт.

 

ЈАРЕЦ

Можете да очекувате позитивни одлуки во областа на работата. Ви претстои добар период за да напредувате. Ве чека добар ден за љубов во кој ќе имате можност да запознаете сакана личност. Вашето здравје е добро.

 

ВОДОЛИЈА

Обидете се да останете доследни на деловните цели што си ги поставиле во овој период. Ако сте слободни, можете да очекувате да запознаете додворувач кој ќе покаже дека е многу упорен. Следува вашето закрепнување во областа на здравството.

 

РИБИ

Може да очекувате поволен ден. Ако имате какви било проблеми потоа, сега ќе можете да ги решите. Ако сте слободни, имате добар ден да флертувате, но сè уште немате почеток на нова врска. Проверете го крвниот притисок.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote