in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 6 СЕПТЕМВРИ: Наскоро ве очекуваат нови љубовни промени! На биковите им е потребен одмор, Јарците се со солидно здравје, на Водолиите им е тешко да донесуваат одлуки

ОВЕН

Пред вас е нова деловна понуда што може да ви изгледа многу интересно. Се надевате дека ќе сретнете личност која буди во вас силни чувства. Нови љубовни промени ве очекуваат наскоро. Можни се проблеми со стомакот.

БИК

Околностите се во ваша корист кога станува збор за вашата работа. Може да очекувате позитивен ден. Имате доверба во вашиот партнер со кого имате многу добри односи. Судбината е во ваша корист. Одмори се.

 

БЛИЗНАЦИ

Може да се каже дека ве очекува добар ден за нови деловни настани. Ве очекува период во кој ќе остварите некои важни контакти. Ви се допаѓа личност која изгледа далеку од вас. Минлива вознемиреност.

 

РАК

Не брзајте на деловно поле. Покажете дека сте подготвени да ја чекате вистинската можност. Ве очекува многу убав период за нови познанства, како и за започнување врска. Полека ќе се препуштите на чувствата. Проблеми поради надуеност.

 

ЛАВ

Обидете се да се посветите максимално на работата и бидете поангажирани во постигнувањето на вашите цели. Имате тенденција да претерувате со очекувањата на ова поле. Можно е денес да се расправате со партнерот. Зголемена температура.

 

ДЕВИЦА

Можно е да имате големи очекувања на деловно поле и понекогаш да имате проблеми со самодовербата. Сакате да се почестите со убаво изненадување за личноста за која се грижите. Внимавајте на крвниот притисок.

 

ВАГА

Можно е да имате помалку компликации на деловното поле и како резултат да бидете под стрес. Можно е да имате се помалку емоции со саканата личност и дека полека се ближи фазата на разделба. Проблеми поради стрес.

 

ШКОРПИЈА

Имате можност да покажете дека сте подготвени да продолжите напред. Вашите претпоставени имаат добро мислење за вас. Може да очекувате ново познанство кое постепено ќе ве доведе до емотивна врска. Можни се нарушувања на синусите.

СТРЕЛЕЦ

Се препорачува да се грижите за комуникација со деловно опкружување кое не е многу поволно за вас. Треба да му ги покажете на партнерот вашите чувства за да може вашата врска да се движи во подобра насока. Грижете се за вашата исхрана.

 

ЈАРЕЦ

Треба да работите на организацијата за да можете да ја промените ситуацијата на деловното поле на подобро. Ве очекува период во кој ќе бидете задоволни од околностите на љубовно поле. Сосема добро здравје.

 

ВОДОЛИЈА

Тешко ви е да донесувате одлуки кои се клучни за вашата деловна ситуација. Треба да ги подобрите односите со партнерот. Вашата врска може да се движи во подобра насока. Варијација на крвниот притисок.

 

РИБИ

Ве очекува период во кој ќе имате можност да постигнете попозитивна ситуација на полето на работата. Опуштете се со саканата личност. Вашата врска може да се движи во подобра насока во наредниот период. Можен е минлив замор.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote