in

СлаткоСлатко

ДНЕВЕН ХОРОСКОП ЗА 9 СЕПТЕМВРИ: Се мачите со слободното време! Имате сe, само време не!Јарец уморен, Бик се бори, Лав еуфоричен, Девица смирена

ОВЕН

Ве очекуваат мали компликации на деловното поле. Денес не е добар ден за да започнете нов бизнис. Ако флертувате со личност што ви се допаѓа, таа ќе покаже дека е заинтересирана. Проблеми со синусите.

БИК

Нема да напредувате толку брзо како што очекувате. Важно е да се покаже трпеливост до одреден степен. Ве очекуваат проблеми во емотивната врска во која се наоѓате. Ќе имате многу несогласувања. Тоа е поволен период за одмор.

БЛИЗНАЦИ

Пред вас е поволен ден за деловното поле. Имате можност да бидете многу продуктивни. Можно е да сте незадоволни од врската што ја имате и полека да се подготвувате за одлуката за раскинување. Можни се сериозни главоболки.

РАК

Имате впечаток дека ќе постигнете повеќе на деловно поле отколку што сте планирале. Сакате промени и нови случувања. Тешко ви е да ги покажете своите чувства кон личноста за која се грижите. Можни се несоница и нервоза.

ЛАВ

Ве очекува одличен ден на деловно поле. Ќе бидете многу задоволни од вашите достигнувања. Ако сте слободни, ќе сретнете личност која ќе ви покаже искрени чувства. Се чувствувате одлично!

ДЕВИЦА

Максимално сте посветени на вашата работа и се обидувате да ги исполните сите цели што сте си ги поставиле. Може да се надевате на многу добра врска со саканата личност. Меѓу вас постои взаемно почитување. Проблеми со стомакот.

ВАГА

Доколку успеете да ги подобрите односите со колегите, тоа ќе има позитивно влијание врз целокупната деловна ситуација. Постои напнатост помеѓу вас и вашиот партнер. Пред вас е период во кој ќе се карате почесто. Проблеми со грлото.

ШКОРПИЈА

Може да очекувате позитивни промени кога станува збор за работата. Судбината е многу љубезна со вас денес. Се чувствувате безбедно кога сте со вашиот партнер. До него имате се што отсекогаш сте сакале. Здравјето ви е добро.

СТРЕЛЕЦ

Во моментов, не сте целосно фокусирани на вашата работа и многу работи ве одвлекуваат на некој начин. Кога подобро размислувате за врската со саканата личност, доаѓате до заклучок дека имате многу приговори. Можна е слабост.

ЈАРЕЦ

Имате многу позитивна енергија што сте подготвени да ја инвестирате во бизнисот. Ќе ги постигнете резултатите за кои се стремите. Ви се допаѓа личноста со која сте моментално пријатели, па ги криете чувствата. Имате вишок енергија во себе.

ВОДОЛИЈА

Денес е добар ден за вас, ви доаѓаат некои нови решенија за проблемите од порано. Може да очекувате стабилна ситуација кога станува збор за вашата емоционална врска. Среќни сте со врската. Проблеми со нервниот систем.

РИБИ

Ќе добиете позитивен одговор во врска со барањето што го имате на работа. Можете да очекувате добри промени. Ако планирате да започнете заедница или брак, ќе имате многу среќа со вашата сакана! Здравјето ви е подобро.

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote