in

Покрај сите други драми што ги опкружуваат, сега Лили Џејмс и Доминик Вест можат да бидат казнети затоа што се возат заедно на скутер.

Ако ја следите “ситуацијата„ што се одвива меѓу Доминик Вест, Лили Џејмс и сопругата на Доминик, тогаш можеби ќе помислите: „Ву, тие имаат доволно на своите раце. Апсолутно ништо друго не може да се случи што би го направило ова полудо“.

Но, ќе погрешеше. Затоа што се испостави дека, освен што Доминик беше фатен целиот љубовен гулаб со Лили Џејмс и потоа организираше мала прес-конференција за да им докаже на сите дека неговиот брак со сопругата е силен, вклучително и пишување на ракописно писмо во кое се наведува, а потоа Лили да прави пресметки за нејзиниот нов филм, додека се преправа дека ништо од ова не се случува.. тие исто така може да бидат казнети затоа што се возеле заедно со еден скутер.

Еве ја зделката. Лили и Доминик беа заедно во Италија. И во моментов во Италија, постојат COVID правила што забрануваат две лица да споделуваат ист скутер.

Но, на сликите што првично излегоа од Доминик и Лили заедно, тие споделуваа скутер низ улиците на Италија!

И според „Сан“, локалниот советник Стефано Марин ги видел сликите и не е задоволен! Тој рече: „Законот е сосема јасен – забрането е возење тандем на е-скутер“.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote