in

Досада или креативност? Одлучете вие! [ВИДЕО]

Човекот кој достигнува врв на досадата го искористува снегот и црта огромна пајакова мрежа и пајак на земјата. Еве ги тие снимки..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

-1 поени
Upvote Downvote