in

Драма во Ѕвездите на Гранд! Саша му се закани на Мили! [ВИДЕО]

Бурните настани во шоуто Ѕвездите на Гранд нема да изостанат ниту овој пат, а најголемата дискусија ќе се одржи помеѓу креативниот директор и музичкиот директор на „Гранд продукција“, Саша Поповиќ и Александар Милиќ Мили.

„Следната недела е бордот на директори. Ќе замолам да бидете отстранети од директорската позиција и да бидете портир“, му рече Саша на Мили.

Се чини дека се појави непријатна ситуација околу гласањето на музичкиот директор, што очигледно не им се допадна на поединците.

„Ако ова не е за шест гласа, не знам што е“, прокоментира Вики Миjковиќ, во која ја поддржа и Поповиќ, а потоа Марија Шерифовиќ ја имаше својата „презентација“.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote