in

“Дрифташе„ на новогодишната ноќ! Кога го фати полицијата вината ја префрли на мајка му! [ВИДЕО]

Во инцидентот во областа Конак во Измир, несовесен човек на празниот пат лудувал со камион за влечење на новогодишната ноќ. Откриен од полициските екипи, несовесниот граѓанин не го признал своето дело и тврдел дека неговата мајка дирфтала со камионот ноќта кога се случил инцидентот. Еве ги тие моменти..

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote