in

5 минутниот перформанс на Дуа Липа на Греми наградите! [ВИДЕО]

Познати како „Оскар“ на музичкиот свет, Греми наградите неодамна ги најдоа своите сопственици. Настапот на Дуа Липа ја одбележа 63-та Греми церемонија. Дуа Липа воодушеви со танцот и настапот на церемонијата.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote