in

СмешноСмешно Што?Што?

СМЕШНО?! Дубравка со бизарен автогол! [ВИДЕО]

Само што го одбрани пеналот на Морати, словачкиот голман имаше голем кикс против Шпанија.

Тоа беше комбинација на несреќни околности, сонцето му пречеше, тој не ја виде топката убаво, па ја „зачука“ во својата мрежа.

Коментари

Претплатете се
Известете ме за
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
Прегледајте ги сите коментари

Loading…

0

Како ви се допаѓа?

0 поени
Upvote Downvote